HaberlerSamsun HaberleriHavza'da Şahin'e destek

Havza'da Şahin'e destek - Samsun Haberleri

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin'i tebrik eden Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, 'Her zaman Başkan Şahin'in yanındayız ve ona destek olacağız' dedi.

Havza'da Şahin'e destek

Havza Belediye Başkanı Murat İkiz, temayül yoklaması ve Ankara’da yapılan görüşmeler neticesinde Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday gösterilen Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i tebrik etti.

BAŞARIYA İMZA ATACAK

Başkan İkiz, Şahin’in Bafra Belediye Başkanlığı döneminde yapmış olduğu çalışmalar ve kişiliği ile Samsun Büyükşehir Belediyesi’nde de başarılı işlere imza atacağına emin olduğunu belirtti. İkiz, “Samsun’un en büyük ilçelerinden biri olan Bafra’da uzun yıllardır Belediye Başkanlığı görevini başarı ile yürüten ve yapmış olduğu eşsiz hizmetlerle her kesimin takdirini toplayan Belediye Başkanımız Zihni Şahin’in, AK Parti Genel Merkezi tarafından Büyükşehir Belediye Başkanlığı aday gösterilmesinden ötürü tebrik eder, görevinde başarılar dilerim. Kendisinin Samsun ve güzide ilçelerimiz için en güzel hizmetleri gerçekleştireceğine inancımız tam. Havza halkı ve Havza Belediyesi olarak her zaman Başkan Şahin’in yanındayız ve ona destek olacağız. Bu seçimin kendisine, ilçemize ve tüm Samsun’a hayırlı olmasını dilerim” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}