HaberlerSamsun HaberleriCHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Akcagöz: Hıdırellez, zaferin müjdesi olsun

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Akcagöz: Hıdırellez, zaferin müjdesi olsun - Samsun Haberleri

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, 'Bu Hıdırellez günü, 24 Haziran'da elde edeceğimiz zafer için muştu olsun, müjde olsun' dedi

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Akcagöz: Hıdırellez, zaferin müjdesi olsun

CHP Samsun Milletvekili Aday Adayı Tufan Akcagöz, bu yıl 19.’su düzenlenen Salıpazarı Avut Mahallesi Hıdırellez Şenlikleri’ne katıldı. Hıdırellez coşkusunun bir zafer muştusuna dönüşmesi gerektiğini söyleyen Akcagöz, Hıdırellez’in barış, kardeşlik ve güzel günlere aralanan pencere olduğunu dile getirdi.

UMUT VAR

Seçimlere, az zaman kaldığını ifade eden Akcagöz, “Bu Hıdırellez günü, 24 Haziran’da elde edeceğimiz zafer için muştu olsun, müjde olsun. Dileğim budur. İnsanların bir arada olduğu, geleneksel değerlerin yaşatıldığı günlerin çoğalması, millet olarak dayanışmamıza ve birliğimize de kuvvet veriyor. Demokrasiye sahip çıkmak adına, Türkiye’nin geleceği adına birbirine benzemeyen partiler bir araya gelebiliyorsa, demokrasi açısından bir kurtuluş yolu arıyorlarsa, hala bir umut var demek. İşte bu umut, ülkemizi kurtaracak. İnanıyorum 24 Haziran’da demokrasi güçleri kazanacak ve ülke tek adam rejimi sakilliğinden kurtulacak” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}