HaberlerMHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: '24 Haziran herkes için önemli'

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: '24 Haziran herkes için önemli'

MHP Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan ile birlikte seçim çalışmalarını sürdüren MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 'Bu seçim hangi partiden olursa olsun tüm vatandaşlarımızı yakından ilgilendiriyor' dedi.

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: '24 Haziran herkes için önemli'

Yaklaşan 24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) halkla iç içe olmaya devam ediyor. Bu kapsamda İlkadım İlçesi’nde esnaf ziyaretleri ve halk toplantıları gerçekleştiren MHP Grup Başkanvekili Samsun Milletvekili  Erhan Usta ile Samsun Milletvekili Adayı Murat Camadan, vatandaşlara ‘Cumhur İttifakı’ hakkında bilgiler verip seçimde destek istedi.

GÜZEL BİR SEÇİM DÖNEMİ

‘Cumhur İttifakı’nın Türkiye’nin geleceği açısından çok önemli bir yer teşkil ettiğini söyleyen Usta, “24 Haziran’da ülkemiz için büyük önem taşıyan bir seçim gerçekleştireceğiz. Bu seçim hangi partiden olursa olsun tüm vatandaşlarımızı yakından ilgilendiriyor. Bizler de Milliyetçi Hareket Partisi milletvekilleri ve adayları olarak halkımıza bu seçimin önemini anlatmak için gece gündüz demeden çalışmalarımızı sürdürüyor ve en ücra köşelere bile gidip halkımızı bilinçlendirmeye gayret gösteriyoruz. Vatandaşlarımızın bizlere olan ilgi ve yakınlığı çalışma azmimizi arttırıyor. İnanıyorum ki hem partimiz hem de ülkemiz açısından güzel bir seçim dönemi geçireceğiz” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}