HaberlerSamsun HaberleriCHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak: Bu filmi çok gördük

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak: Bu filmi çok gördük - Samsun Haberleri

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak, Salıpazarı Kaymakamlığı bahçesinde vatandaşa dağıtılmak üzere hazırlanan kömürlere tepki göstererek, 'Bizler, bu filmi daha önce çok kez gördük' dedi

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Kundak: Bu filmi çok gördük

CHP Samsun İl Başkanı Dr. Mehmet Kundak, 24 Haziran seçimlerine az bir süre kala Salıpazarı Kaymakamlığı bahçesinde vatandaşa dağıtılmak üzere hazırlanan kömürlere tepki gösterdi.

SEÇİM ÖNCESİ KÖMÜR

İl Başkanı Dr. Kundak, “Bizler bu filmi daha önce çok kez gördük. AKP iktidarı döneminde insanlarımız bilerek yoksullaştırıldı. Yoksulluğun çoğalmasını istiyorlar. İnsanlarımızı muhtaç hale getirip, seçim öncesi dağıttıkları kömür, yiyecek gibi şeylerle yurttaşlarımızın oylarını almaya çalışıyorlar. Salıpazarı'nda da yazın ortasında kömür dağıtılması bunun en somut örneği. Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi AKP yine seçim rüşveti veriyor. Ancak bir şeyi unutuyorlar, halkımız artık her şeyin farkında ve bu seçimde AKP'ye ‘tamam, yeter’ diyecekler. CHP olarak yoksulluğu yok etmeye talibiz. Geliri az olan aileler için aile sigortasını savunduk. Aldıkları yardımlar vatandaşlarımıza helaldir. Ancak devlet vatandaşın geçimini sağlamak zorunda” şeklinde konuştu.

SIRADAKİ HABER
}