HaberlerÖnemli olan ülkemizin bekası

Önemli olan ülkemizin bekası

MHP İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş ve yönetim kurulu üyelerini ağırlayan Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin, 'Ülkemizin ve milletimizin geleceği ve bekası için çok önemli olan bu işbirliğinin devam etmesi ülkemizin ve insanlarımızın yararına olacağına inancımız tam' dedi

Önemli olan ülkemizin bekası

Geçtiğimiz günlerde ilçe kongresi sonucunda güven tazeleyen MHP Bafra İlçe Başkanı Abdurrahman Çamaş ve yönetim kurulu üyeleri Bafra Belediye Başkanı Zihni Şahin’i makamında ziyaret etti.

TEBRİK ETTİ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Zihni Şahin, "MHP ve ülkücü kadrolar vatanımız ve milletimiz için her türlü fedakârlığı yapmış ve çileye göğüs germiştir. Başkan Çamaş ve yönetim kurulu üyelerini bir kez daha tebrik ediyorum. Bu vesileyle anayasa değişikliği halk oylamasında verdikleri destekten dolayı Genel Başkan Devlet Bahçeli, MHP kadroları ve ilçe başkanlığı mensuplarına bir kez daha teşekkür ediyoruz. Ülkemizin ve milletimizin geleceği ve bekası için çok önemli olan bu işbirliğinin devam etmesi ülkemizin ve insanlarımızın yararına olacağına inancımız tam" dedi.

SIRADAKİ HABER
}