HaberlerSamsun Haberleri MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: 'Bu ittifak çıkar ittifakı değil'

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: 'Bu ittifak çıkar ittifakı değil' - Samsun Haberleri

MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta, 'Cumhur İttifakı, milli bekayı esas alıyor. Bu ittifak bir seçimlik çıkar ittifakı değil' dedi.

 MHP Grup Başkanvekili Erhan Usta: 'Bu ittifak çıkar ittifakı değil'

MHP Grup Başkanvekili ve Samsun Milletvekili Erhan Usta, Türk Sağlık Sen Samsun Şubesi’ni ziyaret etti. Usta, sağlık personellerinin istek ve şikayetlerini dinleyip, şikayetlerini Meclis’e taşıyacağının sözünü verdi.

DEVAM EDECEĞİM

Sağlığın olmaz olmaz olduğunu vurgulayan Usta, “Sağlık personelinin rahat bir ortamda, uygun şartlarda çalışması için sağlık emekçilerinin sorunlarını Meclis konuşmalarımda dile getiriyorum, getirmeye de devam edeceğim” ifadelerini kullandı.

24 HAZİRAN’I ANLATTI

İftar programı için Ladik İlçesi’nin Ahmetsaray Mahallesi’ne konuk olan Usta, iftara katılanlara 24 Haziran seçimleri hakkında bilgi verdi. Cumhur İttifakı’nın gerekçelerini ve Türkiye’ye neler kazandıracağını anlatan Usta, “Cumhur İttifakı, milli bekayı esas alıyor. Bu ittifak bir seçimlik çıkar ittifakı değil” diye konuştu.

Teravih namazı sonrası cami cemaati ile çay sohbeti gerçekleştiren Usta, kapı kapı, mahalle mahalle gezip sıkılmadık el bırakmayacağını dile getirdi.

SIRADAKİ HABER
}