HaberlerErzurum HaberleriMHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın: 'Türkiye'nin bugün ki terörle mücadelesinde M

MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın: 'Türkiye'nin bugün ki terörle mücadelesinde M - Erzurum Haberleri

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Kamil Aydın ve MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş seçim gezisini Pasinler ilçesinde yürüttü.

MHP Genel Başkan Yardımcısı Aydın: 'Türkiye'nin bugün ki terörle mücadelesinde M

Pasinler halkı tarafından yoğun ilgi gören seçim gezisinde vatandaşlara hitap eden MHP Genel Başkan Yardımcısı Prof.Dr. Kamil Aydın, 'Türkiye Cumhuriyetinin bugün ki terörle kararlı mücadelesinde MHP'nin payı tartışılmazdır' dedi.
Prof.Dr. Aydın, 'Ülkemizin ve milletimizin kaderine hükmetmek isteyen şer odaklarına karşı, MHP'nin 15 Temmuz'daki kararlı duruşunun asla bozulmayacak ve MHP'nin iktidarının ülkemize ekonomik, sosyal, eğitsel, hukuksal alanda oluşturacağı kararlı politikaların Türk milletinin yükselişine emsalsiz katkı sağlayacaktır' diye konuştu.
MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş ise 'MHP'nin iktidarı her türlü terör örgütünü tarihin karanlık çöplüğüne gönderecek bir anlayışa sahip. Gerek ekonomik gerekse sosyal alanda Türk milletinin itibarlı istikrarının MHP'nin iktidarıyla orantılıdır, MHP'nin iktidarı için de tüm dinamikleri seferber ettik ve ortaya koyduğumuz kararlı mücadele 24 Haziran'da zaferle taçlanacaktır' açıklamalarında bulundu.

SIRADAKİ HABER
}