HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Boyun eğmek yok!

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Boyun eğmek yok! - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye'ye ekonomik bir savaş başlatıldığını belirterek, 'Bağımsızlığımızı kimseye teslim etmeyiz, bize kimse boyun eğdiremez' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz: Boyun eğmek yok!

AK Parti Samsun 77. İl Danışma Kurulu Toplantısı Büyükşehir Belediyesi Sanat Merkezi'nde gerçekleştirildi. Toplantıda değerlendirmelerde bulunan Milletvekili Yılmaz, AK Parti ailesinin birbirine bağlı, birbirini seven sayan, hizmete odaklanmış büyük bir aile olduğunu kaydetti. Son günlerde ekonomide yaşanılan gelişmelere dikkat çeken Yılmaz, tüm bunların siyasi olduğunu vurguladı.

MİLLİ BİR MESELE

Milletvekili Yılmaz, "Ne faiz lobisi, ne döviz lobisi ne de bir ülke bizi hizaya sokmaya çalışamaz, bunu başaramaz. Biz bağımsızlığımızı kimseye teslim etmeyiz. Türkiye'nin güçlenmesinden, rant kapılarının kapanmasından endişe edenlerin her türlü saldırısını bu milletin büyük iradesi, halkından desteğini alan iktidarın dik duruşuyla geri püskürtülecektir. Hepimiz tek yumruk olacağız, hepimiz el ele vereceğiz. Şu an resmen ekonomik bir savaş başlamıştır. Bu konu milli bir meseledir. Mücadele tek vücut olunarak yapılırsa başarı sağlanır. Tüm dünyaya ekonomik savaş ilan eden yaptırım tehditleriyle ülkeleri kıskaca almaya çalışan bu düzeni asla kabul etmiyoruz” diye konuştu.

 

SIRADAKİ HABER
}