HaberlerSamsun HaberleriİYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Yeni bir başlangıç

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Yeni bir başlangıç - Samsun Haberleri

Partisindeki olağanüstü genel kurulu değerlendiren İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, 'Seçim sonrası bir yenilenme ihtiyacı vardı. Meral Hanım da bu düşünceyle hareket etti. Kendisi de yeni bir başlangıç yaptı, güven tazelemiş oldu' dedi

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar: Yeni bir başlangıç

İYİ Parti Samsun Milletvekili Bedri Yaşar, partisinde gerçekleşen ve Meral Akşener'in yeniden genel başkan seçilmesiyle sonuçlanan olağanüstü genel kurulla ilgili değerlendirmede bulundu.

DEMOKRATİK BİR SEÇİM

Seçim sonrası bir yenilenme ihtiyacı olduğunu dile getiren Milletvekili Yaşar, "Bir değerlendirme yapılması gereği doğmuştu. Meral Hanım da bu düşünceyle hareket etti. Partinin aldığı sonuçlar itibariyle olağanüstü kurultaya gidilme kararının doğru olacağını düşündü. Delegelerin tamamı Meral Hanım'ı aday gösterdi ve onun etrafında birleşti. Kendisi de yeni bir başlangıç yaptı, bir güven tazelemiş oldu. Yeni hamlelerin başlangıcı olarak değerlendiriyorum. Aslında iktidar partisi de dahil tüm partilerde bu yenilenme, güven tazelenme ihtiyacı var. Tabi yaparlar yapmazlar, bu kendi meseleleri, ama partimiz ihtiyacı hissetti. Seçim sonuçlarını değerlendiren tek parti, İYİ Parti oldu. Demokrasi içerisinde bir seçim yaşadık. Bu yeni başlangıcın partimize hayır getirmesini diliyorum" ifadelerini kullandı.

Barış BUDANOĞLU

SIRADAKİ HABER
}