HaberlerSamsun HaberleriMustafa Demir Samsun'da

Mustafa Demir Samsun'da - Samsun Haberleri

AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir, adaylığının açıklanmasının ardından ilk defa Samsun'a gelerek, bir dizi ziyaret ile basın toplantısı gerçekleştirecek.

Mustafa Demir Samsun'da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından 24 Kasım Cumartesi günü  AK Parti'nin Samsun Büyükşehir Belediye Başkan adayı olarak açıklanan  Mustafa Demir, adaylık ilanından sonra ilk defa geleceği Samsun'da bir basın toplantısı ve ziyaretler gerçekleştirecek.

KARŞILAMA YAPILACAK

Mustafa Demir için Havza'da Konak Tesisleri'nde saat 10.00'da karşılama töreni düzenlenecek. AK Parti Samsun İl Başkanı Hakan Karaduman ve partililer tarafından karşılanacak olan Demir, ardından saat 11:00'de AK Parti Samsun İl Teşkilatını ziyaret ederek, burada bir basın toplantısı düzenleyecek. Demir daha sonra gün içinde, Samsun Valisi Osman Kaymak ve Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin başta olmak üzere, Samsun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Salih Zeki Murzioğlu ile AK Parti İlkadım, Canik, Tekkeköy, Atakum ilçe teşkilatlarını ziyaret edecek.

Zerrin SOMUNCU

SIRADAKİ HABER
}