HaberlerFatoş Sivaslı'dan örnek hareket

Fatoş Sivaslı'dan örnek hareket

Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, kemoterapi tedavisi gören veya yakın zamanda bu tedaviyi görmüş herkese kalıcı makyaj hizmetini ücretsiz olarak veriyor

Fatoş Sivaslı'dan örnek hareket

Kemoterapi tedavisi gören kişilere verdiği ücretsiz kalıcı makyaj hizmeti hakkında konuşan Güzellik Uzmanı Fatoş Sivaslı, “Biliyorsunuz; kemoterapi tedavisi gören kişilerde, tedavinin yan etkisi olarak kaşlarında dökülmeler olmaktadır. Bu tedavi gören kişiler manevi olarak olumsuz etkilenmektedir. Amacım, insanların yaşadıkları bu zor süreçte biraz da olsa onlara destek olmak ve bu süreçlerini daha rahat ve mutlu atlatmalarını sağlatmaktır. Yaptığım kalıcı makyaj uygulaması sonrası onların bir gülümsemesi bile dünyalara bedel" dedi.

BİZE ULAŞIN

Sivaslı, “Tedavi gördüğü doktordan kalıcı makyaj uygulamasının sağlığı açısından bir sakıncası olmadığına dair yazı getiren tüm kemoterapi tedavisi gören hastalar veya yakın zamanda görmüş herkes bu hizmetimizden faydalanabilir. Bilgi ve randevu almak için 234 23 23 nolu telefondan bize ulaşabilirsiniz” diye konuştu.

Yasir BABA

SIRADAKİ HABER
}