HaberlerSamsun HaberleriAK Parti'nin Bafra ilçe Başkan adayı belli oldu

AK Parti'nin Bafra ilçe Başkan adayı belli oldu - Samsun Haberleri

Yerel seçimlere kısa bir süre kala partiler bir bir adaylarını açıklıyor. AK Parti'nin yerel seçimlerde ilçelerde aday olarak çıkaracakları isimler belli oldu.

AK Parti'nin Bafra ilçe Başkan adayı belli oldu

Yerel seçimlere kısa bir süre kala partiler bir bir adaylarını açıklıyor. AK Parti'nin yerel seçimlerde ilçelerde aday olarak çıkaracakları isimler belli oldu. 

AK Parti'nin  Samsun Bafra ilçe adayı  Hamit Kılıç oldu.

 

AK Parti'nin Samsun Bafra ilçe adayı Hamit Kılıç kimdir?

1967 yılında Bafra’da doğdu. İlk ve Orta Öğrenimini Bafra’da yaptı. Üniversite eğitimini Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesinde tamamladı. 1990 yılında kurduğu Sıhhat Tekstil Ltd. Şti. ile iş hayatına başladı. Bafra Ticaret ve Sanayi Odası’nda üç dönem Meclis Üyeliği, Başkan Yardımcılığı, iki dönem Bafra Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Üyeliği, İmam-Hatip Okulları Platformu Bafra Temsilciliği, Yavuz Selim Vakfı Bafra Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği ve Başkanlığı görevlerinde bulundu. 2014 yılı yerel seçimlerinde Adalet ve Kalkınma Partisi’nden Bafra Belediyesi Meclis Üyeliğine seçildi. Meclis 1. Başkan Vekili, Samsun Büyükşehir Belediyesi Meclis Üyeliği, Büyükşehir Belediyesi Encümen Üyeliği görevlerinde bulundu. Evli ve üç çocuk babasıdır.

SIRADAKİ HABER
}