HaberlerBaşkan Hasan Togar: 'Karanlığı aydınlattınız'

Başkan Hasan Togar: 'Karanlığı aydınlattınız'

Büyüklü Mahallesi'ni ziyaret eden Cumhur İttifakı Adayı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 'Vatandaşlarımız, gecenin karanlığını aydınlattıkları gibi, varlıklarıyla soğuk havayı ve içlerimizi ısıttı' dedi

Başkan Hasan Togar: 'Karanlığı aydınlattınız'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ile Cumhur İttifakı Adayı ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Büyüklü Mahallesi’nde vatandaşlarla buluştu.

TOGAR’DAN TEŞEKKÜR

Düzenlenen programda konuşan BaşkanHasan Togar, “Yine muhteşem coşkulu bir kalabalık, yine içten samimi bir sürpriz. Büyüklü Mahallesi, her zamanki gibi üzerine düşen görevi en iyi şekilde yerine getirdi. İsmi gibi büyük olan Büyüklü Mahallemiz sakinleri gecenin karanlığını aydınlattıkları gibi, varlıklarıyla soğuk havayı ve içlerimizi ısıttı. Milletvekilimiz Fuat Köktaş, Milliyetçi Hareket Partisi Yozgat Milletvekili İbrahim Ethem Sedef, Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, İlçe Başkanımız Hayri Ağırlar, Milliyetçi Hareket Partisi Tekkeköy İlçe Başkanı Sevinç Vural, İl Başkan Yardımcımız Merve Özön ve teşkilatımız ile birlikte Büyüklü Mahallemiz sakinleriyle bir araya geldik. Bizleri misafir eden herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}