HaberlerÇiğdem Karaaslan: 'Emaneti yükseklere taşıyacağız'

Çiğdem Karaaslan: 'Emaneti yükseklere taşıyacağız'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Milletimiz 15 Temmuz'da meydanlarda başlayıp 7 Ağustos'ta Yenikapı Meydanı'nda taçlanan Cumhur İttifakı birlikteliğini bizlere emanet etmiştir. Bizlere düşen de bu emaneti en yükseğe taşımak' dedi.

Çiğdem Karaaslan: 'Emaneti yükseklere taşıyacağız'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, Samsun’un Terme ilçesinde gerçekleştirilen dört farklı noktadaki mahalle mitinglerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Evci, Kocaman, Bazlamaç mahalleleri ile Yunus Emre ve Yenidoğan mahallelerinden gelerek Dörtyol Meydanı’nda toplanan vatandaşlara hitap eden Karaaslan, 31 Mart seçimlerinin yalnızca şehirlerin değil Türkiye’nin geleceği açısından büyük önem taşıdığını ifade etti.

ÇALIŞMAYA DEVAM

Çiğdem Karaaslan, millet ve memleket sevdalısı Cumhur İttifakı kadrolarının Türkiye’nin bekasını hedef alanlara karşı ortak tavır sergilediğini ve tüm oyunları bozarak birlik ve beraberlik içinde kararlılıkla çalışmaya devam ettiğini söyledi. Karaaslan, “Milletimiz, geçmiş her seçimde olduğu gibi 31 Mart’ta da sahip olduğu irfanla; istismarcılara, ülkemiz üzerinde plan yapanlara, milletsiz siyaset düşü kuranlara, terör örgütlerine sırtını dayayanlara, bölücü emelleri olanlara sandıkta cumhurdan yana tutumuyla en güçlü cevabı verecektir. Sahada projelerimizi, yatırımlarımızı, hedeflerimizi, vizyonumuzu milletimizle paylaşıyoruz. 31 Mart’tan sonra başlayacak yeni dönemde şehirlerimiz, ilçelerimiz, mahallelerimiz daha fazla hizmetle buluşacak. Mesele vatan, ezan, bayrak, millet, memleket olunca siyasi farklılıklarımızı kenara koyarak bir olma iradesi gösteren Cumhur İttifakı birlikteliğiyle çalışmalarımıza 17 ilçemizle birlikte Samsun’umuzun tamamında devam ediyoruz. Milletimiz 15 Temmuz’da meydanlarda başlayıp 7 Ağustos’ta Yenikapı Meydanı’nda taçlanan Cumhur İttifakı birlikteliğini bizlere emanet etmiştir. Bizlere düşen de bu emaneti en yükseğe taşımak” diye konuştu.

TERME KARARINI VERMİŞ

Mahalle mitingine katılan vatandaşlara teşekkür eden Çiğdem Karaaslan, “Hemşehrilerimizin bizlere duyduğu güven ve samimiyetle çalışmaya devam ediyoruz. Terme kararını vermiş; yüreğindeki aşkla ve müthiş bir coşkuyla meydanı dolduran hemşehrilerimiz, ortak Türkiye sevdamız ve güçlü yarınlarımıza duyduğumuz güvenle Cumhur İttifakı’nı, hizmet ve gönül belediyeciliğini, ‘memleket işi gönül işi’ diyen kadrolarımızı destekleyeceğini heyecanıyla ve kararlılığıyla bir kez daha ortaya koymuş oldu” ifadelerini kullandı.

ŞARKIYA EŞLİK ETTİLER

Mahalle mitinglerine ayrıca Terme Belediye Başkanı Şenol Kul, İl Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Aytaş, Samsun Kadın Kolları Başkanı Rabia Bay Keser, Samsun Gençlik Kolları Başkanı Cem Emre Çakan, Terme İlçe Başkanı İbrahim Ar, Cumhur İttifakı Terme Belediye Başkan Adayı Ali Kılıç, Terme Kadın Kolları Başkanı Güler Okumuş, Terme Gençlik Kolları Başkanı Cem Devranlı ile MHP İlçe Başkanı ve Kadın Kolları Başkanı katıldı. Miting sonunda vatandaşlar, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözlerinin de yer aldığı, “Bizimkisi Bir Aşk Hikâyesi” isimli şarkıya eşlik etti.

SIRADAKİ HABER
}