HaberlerSalih Şen, 'Kayırmacılık yapılmayacak'

Salih Şen, 'Kayırmacılık yapılmayacak'

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, 'Kaynaklar, vatandaşın huzurunu ve refahını arttırmaya yönelik kullanılacak, kayırmacılık yapılmayacak' dedi

Salih Şen, 'Kayırmacılık yapılmayacak'

Saadet Partisi Samsun Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Salih Şen, seçim çalışmalarını İlkadım İlçesi'nde sürdürdü. İlkadım esnafının dertlerini dinleyen Şen, burada yaptığı konuşmalarda Saadet Partisi’nin Milli Görüş Belediyeciliğinin tek varisi olduğunu kaydederek “Milli Görüş Belediyeciliği, şehirlerimize hangi hizmeti yaparsak reklamımız olur diye düşünmeden yönetmek demektir" ifadelerini kullandı.

EHİL ELLERLE İŞ

İlkadım'da esnafa projelerini de anlatan Şen, “Öncelikle akrabalık bağım olmadığı için işe alınmadım diye bir cümle artık tarihe karışacak. İşin gerektirdiği niteliğin dışında hiçbir ayrım gözetmeyeceğiz. Ehil ellerle yapılan iş kaliteli, hızlı ve düşük maliyetle yapılacak. Kaynaklar, vatandaşın huzurunu ve refahını arttırmaya yönelik kullanılacak, kayırmacılık yapılmayacak. Gösteriş, lüks ve şatafat için yapılan harcamaların tamamını vatandaşımızın doğrudan hizmetine sunacağız. Bize emanet edilen mali imkanlara ve mülke, yetim malına sahip çıkar gibi sahip çıkacağız. Bütün kamu hizmetleri, her bir vatandaştan doğrudan ya da dolaylı olarak alınan vergiler, harçlar ve diğer gelirler ile yapılır. Herhangi bir devlet dairesinde kullanılan bir kağıtta dahi hepimizin hakkı ve emeği olduğu anlayışıyla milletin alın terine sahip çıkacağız” dedi.

 

SIRADAKİ HABER
}