HaberlerCemil Deveci: 'Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim'

Cemil Deveci: 'Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim'

Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ziyaret sırasında açıklamada bulunan Deveci, 'Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim. Hiçbir şey yapamıyorsam da dürüst davranacağım' dedi

Cemil Deveci: 'Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim'

Haber Medya Grubu Genel Müdürü Ali Yılmaz Ergen, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’yi makamında ziyaret ederek, hayırlı olsun temennisinde bulundu. Ziyaret sırasında Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, önemli açıklamalarda bulundu.

ÇÖZMEMİZ GEREKEN PROBLEMLER VAR

Başkan Deveci, “Ziyaret için Ali Beye çok teşekkür ediyorum. Ben de yeni görevinde kendisine başarılar diliyorum” dedi. Tüm belediyeler gibi Atakum Belediyesinin de sorunları olduğunu ifade eden Başkan Deveci, “Bu sorunların olacağını ben biliyordum ve bu duruma hazırlıklıydım. Beklediğimin ötesinde sıcak ve çözmemiz gereken problemler var. Türkiye’nin içinde bulunduğu koşullardan kaynaklanan problemlerimiz de var. Sorunları adım adım çözüyoruz. İyi bir kadro oluşturarak, Atakum’un tümünü kucaklamaya çalışıyorum. Hiç kimseyi ötekileştirmeyeceğim. Seçim meydanlarında ne söz verdiysem hepsini tek tek gerçekleştireceğim. Hiçbir şey yapamıyorsam da dürüst davranacağım. Atakumluların vergilerini dürüst ve gerekli yerlere harcanmasını sağlayacağım. Komşuluk hukukunu tesis ederek herkesin birbiriyle konuşabilir, halini anlayabilir bir kent oluşturacağım” diye konuştu.

Erdinç YILDIZ

SIRADAKİ HABER
}