HaberlerBaşkanlardan çat kapı gül

Başkanlardan çat kapı gül

Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ve AK Parti İlçe Başkanı Sertaç Can, Anneler Günü dolayısıyla annelere çat kapı ziyaret gerçekleştirerek güller dağıttılar

Başkanlardan çat kapı gül

Öncelik olarak şehit ailelerinin evlerini ziyaret eden Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ve AK Parti İlçe Başkanı Sertaç Can, şehitlerin annelerinin ellerini öptü ve gül takdim ettiler.  Şehit ailelerinin her zaman yanlarında olduklarını ifade eden Başkan Kalaycı, şehitlere ve ailelerine minnet borçlu olduklarını vurguladı.

HER ZAMAN HATIRLAMALIYIZ

Başkan Kalaycı, “Bu vatan uğruna canını seve seve veren evlatlar yetiştirdikleri için şehit annelerine şükranlarımızı sunuyorum. Bugün, burada huzurlu bir şekilde yaşıyorsak bunu, vatanın bölünmez bütünlüğü için canını feda eden şehitlerimize borçluyuz. Bizlerin bugünlere gelmesinde hiçbir karşılık beklemeden sevgi, şefkat ve merhametle bizi kuşatan annelerimizin, hayatımızda ne denli önemli bir varlık olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Bugün mahallelerimizdeki annelerimizle birlikte olmak istedik. Onlara sarılmak ellerini öpüp hayırlı dualarını almak istedik. Annelerimizi, hayatımızın sadece bir günü değil, hayatımızın her günü hatırlamak, yad etmek en doğru davranış olacaktır” şeklinde konuştu. 

 

SIRADAKİ HABER
}