HaberlerMHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak: 'Bıkmadan anlatıyoruz'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak: 'Bıkmadan anlatıyoruz'

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 'Kızan, küsen, 31 Mart'ta bir uyarı vermek isteyenlerle bıkmadan usanmadan Cumhur İttifakı'nı anlatıyoruz' dedi

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak: 'Bıkmadan anlatıyoruz'

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 23 Haziran’da yapılacak İstanbul seçimleri için çalışmalarına devam ediyor. MHP Esenyurt İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programına katılan Karapıçak, daha sonra Akçaburgaz Samsunlular Derneği’ni ziyaret etti.

HEDEF; MUTLAK ZAFER

İftarda konuşma yapan Başkan Karapıçak, 23 Haziran seçimlerinde İstanbul’da mutlak bir galibiyet hedeflediklerini söyleyerek, “İstanbul’da Cumhur İttifakı’nın kazanması için milliyetçi ülkücü camia üzerine düşeni yapacaktır. Bizler de bu amaçla Samsunlu hemşehrilerimizle hemhal olmak için İstanbul’dayız. Cumhur İttifakı 23 Haziran’da mutlak bir seçim zaferi hedefliyor ve o doğrultuda MHP de üzerine düşeni yapıyor. Son güne kadar gece gündüz hemşehrilerimize ulaşmaya ve onlara seçimlerin önemini anlatmaya devam edeceğiz. Hemşehrilerimizden kızan, küsen, 31 Mart’ta bir uyarı vermek isteyenlerle bıkmadan usanmadan Cumhur İttifakı’nı anlatıyoruz. Sağ olsunlar bizleri ve bizlerin söylediklerini önemsiyorlar” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}