HaberlerSamsun HaberleriSamsun AK Parti'de dolu dolu bayram programı.. 'Her şey zaten çok güzel'

Samsun AK Parti'de dolu dolu bayram programı.. 'Her şey zaten çok güzel' - Samsun Haberleri

Bayram tatili için İstanbul'dan, Samsun'a gelen vatandaşlarla bir araya gelen AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, '23 Haziran çok önemli, herkesin oy kullanması gerekiyor. Her şey zaten çok güzel ve inşallah daha güzel olacak' dedi

Samsun AK Parti'de dolu dolu bayram programı.. 'Her şey zaten çok güzel'

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı tatilinde bayramlaşma ziyaretleri çerçevesinde partililerle ve vatandaşlarla bir araya geldi. Samsun'un dört bir yanında gerçekleşen ziyaretlerde Ramazan Bayramı dolayısıyla birlik ve beraberlik mesajları veren İl Başkanı Ersan Aksu, bayramın ikinci gününden itibaren; Gençlik ve Spor eski Bakanı, Samsun eski Milletvekili ve halen AKPM Türk Grup Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekilliği görevlerini yürüten Akif Çağatay Kılıç ile birlikte ilçe ziyaretleri gerçekleştirdi.

PROGRAM ARİFE GÜNÜ BAŞLADI

Arife günü; AK Parti Çevre, Şehir ve Kültür'den Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'la birlikte Şehitlik Ziyareti yaparak şehit aileleri ile bir araya gelen ve kendilerine sabır ve başsağlığı dileyen Başkan Aksu, arife günü akşamı ise ramazan ayının son iftar programı olarak; Huzurevi'nde yaşamlarını sürdüren yaşlıları ziyaret etti. Başkan Aksu, "Kendilerine çok şey borçlu olduğumuz büyüklerimizle bir araya gelmek, ramazanın son iftarında onlarla sohbet etmek, gönüllerini almak bize de onlara da çok iyi geldi. Kendilerine sağlıklı, uzun ömürler diliyorum" diye konuştu.

BAYRAMIN BİRİNCİ GÜNÜ

Bayramın birinci gününde Samsun Valiliği ve Büyükşehir Belediyesinin müşterek düzenlediği resmi bayramlaşma programına katılan Başkan Aksu, akabinde; İl Başkanlığının organize ettiği Bayramlaşma Töreni çerçevesinde; Samsun AK Parti Ailesi ile buluştu. Başkan Aksu; devam eden bayramlaşma programları çerçevesinde; Canik, Tekkeköy ve Çarşamba ilçelerini ziyaret ederek, partililerle ve vatandaşlarla bayramlaştı.

BAYRAMIN İKİNCİ GÜNÜ

Bayramın ikinci günü Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığını ziyaret eden ve İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve partililerle bayramlaşan Başkan Aksu, daha sonra Akif Çağatay Kılıç'ı il başkanlığında misafir etti. İkinci gün programında Bakan Kılıç'la birlikte ziyaretler gerçekleştiren Başkan Aksu, önce Saaathane esnafı ile bir araya gelerek kendileriyle bayramlaştı. Ardından; bayram tatili için geldikleri Salıpazarı'ndan otobüsle İstanbul'a seyahat eden Samsunlu hemşehrilerini ilçe otogarından uğurlayarak “hayırlı yolculuklar” diledi. Atakum sahilini gezerek, vatandaşlarla bayramlaştı. İlkadım ilçesi Çandır Mahallesi'ne geçen Kılıç ve Aksu; İstanbul'dan bayram tatili için Samsun'a gelen hemşehrileri ve mahalle sakinleri ile bayramlaşıp sohbet etti.

İSTANBUL SEÇİMLERİNİN ÖNEMİ

Başkan Aksu, konuyla ilgili yaptığı değerlendirmede, "Bayram tatili dolayısıyla yoğun bir program tertip ettik. Samsunlu hemşehrilerimizi ziyaret ederek bayramlarını kutladık. Ayrıca İstanbul'da ikamet eden ve bayram münasebetiyle Samsun'da bulunan hemşehrilerimizle bir araya gelerek, 23 Haziran'da yapılacak seçimin önemini hatırlatarak muhakkak oy kullanmaları yönünde telkinlerde bulunduk. Sağ olsun, geçmiş dönem Gençlik ve Spor Bakanımız ve halen İstanbul Milletvekili olan Akif Çağatay Kılıç Bey de bizimle programlara iştirak etti. Kendilerine hem İl Başkanlığımızı ziyaretlerinden dolayı, hem de seçim önü bu gayretli çalışmalarından ötürü teşekkür ediyorum. Gördüğümüz kadarıyla; her şey zaten çok güzel ve inşallah daha güzel olacak. Bu vesileyle tüm hemşehrilerimin bayramını bir kez daha kutluyorum" ifadelerini kullandı.

 

 

 

 

 

 

 

SIRADAKİ HABER
}