HaberlerÇözüm için gerekli tüm adımlar atılıyor

Çözüm için gerekli tüm adımlar atılıyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Ülkemizin istikrar ve güven ortamı içerisinde geleceğe emin adımlarla ilerlemesi, sorunlarını kısa sürede çözmesi için her türlü adım atılıyor' dedi

Çözüm için gerekli tüm adımlar atılıyor

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nde (TBMM) konuklarını ağırladı. Tarım Kredi Kooperatifleri Samsun Bölge Birliği Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Oy, Terme Sancaklı Muhtarı Haydar Aydın ve beraberindeki heyet Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz'ı Meclis'te ziyaret etti. 15 Temmuz darbe girişiminde Gazi Meclisi'ne saldırı izlerinin bulunduğu bölümler gezilerek, o hain saldırının vahameti yeniden görüldü, açılan 15 Temmuz sergisi gezildi.

"SORUNLAR KISA SÜREDE ÇÖZÜME KAVUŞACAK"

"Ülkemizin tökezlemesini, güçlenmesini istemeyenlere asla fırsat verilmeyecektir" diyen Yılmaz, "Türkiye şu an önemli bir süreçten geçmektedir. Yaşanan sıkıntıların giderilmesi, yeni bir yükseliş sürecine girilmesi için hükümetimiz tüm gerekli önlemleri alıyor ve yeni atılımları tek tek hayata geçiriyor. Kronikleşmiş, çözülemeyecek denen sorunların hepsini çözmüş, ülkemizde büyük bir refah ve kalkınma dönemini başlatmıştır. Yine bunu başaracak da AK Parti'dir. Dikkat ederseniz, birçok yeni düzenleme, önlemler, değişimler tek tek hayata geçiriliyor ve uygulanıyor. Ülkemizin istikrar ve güven ortamı içerisinde geleceğe emin adımlarla ilerlemesi, sorunlarını kısa sürede çözmesi için her türlü adım atılıyor. " şeklinde konuştu. Yılmaz, Türkiye'ye çelme takmak, rant kapılarını açmak isteyen, ülkenin refahını değil hırslarını düşünenlerle, iç ve dış mihraklarla işbirliği yapanlara büyük Türk Milletinin asla fırsat vermeyeceğini de sözlerine ekledi.

SIRADAKİ HABER
}