HaberlerÇok çalışmak boynumuzun borcu

Çok çalışmak boynumuzun borcu

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, 'Ülkemize ve milletimize durmadan çok çalışarak hizmet etmek, vatan emanetime sahip çıkmak hepimizin boynunun borcu' dedi

Çok çalışmak boynumuzun borcu

AK Parti Yerel Yönetimler Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Yerel Yönetimler Başkanlığı Koordinasyon toplantısına katıldı. Toplantı AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki başkanlığında gerçekleştirildi. Yerel yönetim çalışmalarının ele alındığı toplantı da birçok konu başlığı görüşüldü.

 

SORUMLULUĞUMUZUN FARKINDAYIZ

Toplantıya katılan Milletvekili Yılmaz, yoğun bir çalışma programının genel merkez bünyesinde devam ettiğini, yerel yönetimler biriminde ise parti politikaları doğrultusunda önemli bir istişare, değerlendirme ve uygulama safhasının sürdüğünü söyledi. Sorumluluk alanları kapsamında her konunun detaylarıyla ele alındığını, artıların eksilerin çok iyi analiz edildiğini ifade eden Yılmaz, "Ülkemize ve milletimize durmadan çok çalışarak hizmet etmek, vatan emanetine sahip çıkmak hepimizin boynunun borcudur. Büyük bir sorumluluk ve vebali omuzlarımızla taşıdığımızı bilerek hareket ediyoruz. Halkımıza hizmet noktasında hiçbir eksik bırakmamak, hizmet seferberliğini en üst seviyelere çıkarmak istiyoruz. Türkiye önemli bir süreçten geçerken, atacağımız her adım önemli. Yerel yönetimler olarak en iyi hizmetle gönül belediyeciliğini oluşturarak, Türkiye'de örnek belediyecilik anlayışını devam ettirme konusunda kararlıyız" diye konuştu. Yılmaz, merkezi Konya'da bulunan Adige Dili Derneği Başkanı Ali İhsan Tarı ve yönetim kurulu üyelerini de mecliste ağırladı.

 

SIRADAKİ HABER
}