HaberlerBakan Çavuşoğlu'ndan Başkan Demir'e övgü

Bakan Çavuşoğlu'ndan Başkan Demir'e övgü

'11'inci Büyükelçiler Konferansı' kapsamında Samsun'a gelen Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir için, ''İsminiz açıklandığında çok mutlu olmuştum. Başkanlığa seçilmeniz son derece mutluluk verici. Samsun için birbirinden güzel hizmetleri yapacağınızı biliyorum'' dedi.

Bakan Çavuşoğlu'ndan Başkan Demir'e övgü

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 11'inci Büyükelçiler Konferansı'na katılmak üzere büyükelçilerle birlikte geldiği Samsun'da Bandırma Müze Gemisi, Atatürk Anıtı gibi tarihi yerleri gezdikten ve Valiliği ziyaret etmesinin ardından Samsun Büyükşehir Belediyesine geldi. Büyükşehir Belediyesi Anı Defterini imzalayan Bakan Mevlüt Çavuşoğlu, Samsun'da olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi.

SAMSUN İÇİN GÜZEL HİZMETLER YAPACAĞINIZI BİLİYORUM

Mustafa Demir ile Bayındırlık ve İskan Bakanlığı döneminde birlikte çalıştıklarını hatırlatan Bakan Çavuşoğlu, 'Sayın Bakanım, Bakanlığınız döneminde birlikte çalışmıştık. Yaptığınız başarılı hizmetleri ve çalışmaları biliyorum. Samsun Büyükşehir Belediye Başkanlığı için isminiz açıklandığında çok mutlu olmuştum. Başkanlığa seçilmeniz son derece mutluluk verici. Samsun için birbirinden güzel hizmetleri yapacağınızı biliyorum. Size ve ekibinize başarılar diliyorum' dedi.

GURUR VERİCİ

Bakan Mevlüt Çavuşoğlu'na ziyaret anısına hediye takdim eden Başkan Demir ise, 'Dışişleri Bakanlığımızın bu yıl 11'incisini düzenlediği Büyükelçiler Konferansı'na Samsun olarak ev sahipliği yapıyoruz. Dışişleri Bakanımız Sayın Mevlüt Çavuşoğlu ve Büyükelçilerimiz ile birlikte Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün Milli Mücadele'yi başlatmak için yola çıktığı Bandırma Vapuru'nun aslına uygun inşa edilen Bandırma Vapuru Müzesini ziyaret ettik. Ayrıca Atatürk Anıtı'na çelenk bırakıp Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını bir kez daha andık. Şimdi de kendilerini Büyükşehir Belediyemiz de ağırladık. Belediye başkanlığı adaylığım açıklandığında beni ilk arayanlardan birisi de sayın Bakanımız olmuştur. Şahsım adına söyledikleri güzel sözler için ve böylesine değerli bir konferans için Samsun'u layık görmelerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum' diye konuştu.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da dolmuşçular imza topluyor

1 Samsun'da dolmuşçular imza topluyor

Samsun'da 23 yaşındaki gencin acı ölümü

2 Samsun'da 23 yaşındaki gencin acı ölümü

Samsun için kuvvetli yağış uyarısı

3 Samsun için kuvvetli yağış uyarısı

Samsun'da bıçaklı saldırı: 1'i ağır, 2 yaralı

4 Samsun'da bıçaklı saldırı: 1'i ağır, 2 yaralı

Samsunspor galibiyetle başladı

5 Samsunspor galibiyetle başladı

Samsun'da halk otobüsü devrildi: Yaralılar var

6 Samsun'da halk otobüsü devrildi: Yaralılar var

Lisansı Samsun'da çıkacak

7 Lisansı Samsun'da çıkacak

Samsun'da feci kaza

8 Samsun'da feci kaza

Meteorolojiden Samsun için 'sarı' uyarı!

9 Meteorolojiden Samsun için 'sarı' uyarı!

Mustafa Aztopal: 'Harika performans sergiliyorlar'

10 Mustafa Aztopal: 'Harika performans sergiliyorlar'


SIRADAKİ HABER
}