Haberler Küçük Ebrar sandalye bekliyor

 Küçük Ebrar sandalye bekliyor

Mutluluğun Kanatları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği %87 oranda ağır engelli, Mersin'li minik Ebrar için tekerlikle sandalye çağrısı yaptı.

 Küçük Ebrar sandalye bekliyor

Faaliyetlerine Samsun’da başlayarak bugüne kadar yaptığı yardımlar ile adından söz ettirmeyi başaran ve birçok ihtiyaç sahibine ulaşan Mutluluğun Kanatları Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği bu kez Mersin’de yaşayan ve %87 oranında ağır engelli olan 4 yaşındaki Ebrar Gökçe Kırgız için tekerlekli sandalye çağrısında bulundu. Sadece Samsun’da değil Türkiye’nin birçok yerinde ihtiyaç sahiplerine yardım ulaştırmayı amaçlayan dernek, tekerlekli sandalye çağrısına kulak vererek minik Ebrar için uzanacak yardım elini bekliyor.

OLDUKÇA ZOR DURUMDA

Minik Ebrar’ın bu sandalyeye çok ihtiyacı olduğunu belirten Dernek Başkanı Burcu Keskin’’ Çocuğumuzun %87 oranında ağır engelli ve pediatrik çok fonksiyonlu tekerlekli sandalyeye ihtiyacı olduğu yönündeki bilgiyi sosyal medya hesaplarımızdan duyurduk. Gelecek olan desteklerle Ebrar kızımıza bu sandalyeyi hediye etmek istiyoruz. Bu konuda destek olmak isteyen tüm gönüllüler bizlere Mutluluğun Kanatları Derneği’nin sosyal medya hesaplarından ve irtibat numaralarımızdan ulaşabilirler. Ebrar hem engel durumu hem de henüz 4 yaşında olması nedeniyle oldukça zor durumda. Kendisine tekerlekli sandalye imkanı sağlayabilecek duyarlı vatandaşlarımıza sesleniyoruz. Ebrar için elimizden geleni yapıp ona az da olsa yardım edebilelim. Bu bizim insanlık görevimiz. ’’ diye konuştu.

YAŞAR TUNCEL

SIRADAKİ HABER
}