HaberlerKaraaslan, Erdoğan'a ABD'de eşlik ediyor

Karaaslan, Erdoğan'a ABD'de eşlik ediyor

Birleşmiş Milletler 74'üncü Genel Kurulu'na katılmak üzere New York'a giden Cumhurbaşkanı Erdoğan'a, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da eşlik ediyor

Karaaslan, Erdoğan'a ABD'de eşlik ediyor

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Birleşmiş Milletler Genel Kurulu görüşmelerine katılmak üzere gittiği New York’ta temaslarını sürdürüyor. ABD ziyaretinde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a, Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, Milli Savunma Bakanı Hulusi Akar, Ticaret Bakanı Ruhsar Pekcan, Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, İletişim Başkanı Fahrettin Altun, Savunma Sanayii Başkanı İsmail Demir, BM Daimi Temsilcisi Feridun Sinirlioğlu, AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, TBMM Dışişleri Komisyonu Başkanı Volkan Bozkır, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan da eşlik ediyor.

YOĞUN TEMASLAR                       

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, ziyaretlere ilişkin sosyal medya hesabından yaptığı değerlendirmede, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ile 74. BM Genel Kurulu'na katılmak üzere geldiğimiz New York’taki temaslarımız kapsamında Doğu-Batı Enstitüsü tarafından düzenlenen toplantıya katıldık. Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın önemli mesajlar paylaşarak birlik ve beraberlik vurgusu yaptığı, Türk-Amerikan Ulusal Yönlendirme Komitesi (TASC) ve YTB tarafından düzenlenen etkinlikte ABD’de yaşayan Türk, Soydaş ve Müslüman toplumuyla bir araya geldik” ifadelerine yer verdi.

SIRADAKİ HABER
}