Haberler'Beykoz'dan MHP'ye teşekkür

'Beykoz'dan MHP'ye teşekkür

Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun, MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak'a teşekkür ziyareti gerçekleştirdi

'Beykoz'dan MHP'ye teşekkür

İstanbul’da faaliyet gösteren Beykoz Samsunlular Derneği, Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak’ı ziyaret etti. Beykoz Samsunlular Derneği Başkanı Ömer Altun, Beykoz Samsunlular Derneği, Beykoz Belediyesi tarafından Beykoz'daki yöre derneklerinin katılımıyla Serebral Palsi hastalığına dikkat çekmek amacıyla düzenlenen Beykoz Çayır Festivali’ne yöresel kıyafet desteği sağlayan MHP Samsun İl Başkanlığına ve İl Başkanı Abdullah Karapıçak’a teşekkür etti.

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Başkan Karapıçak ise, “Geçtiğimiz İstanbul seçimlerinde yaklaşık bir ay İstanbul’daki Samsunlu hemşehri derneklerini ziyaret ettik ve onlarla hemhal olduk. Şunu gördük ki İstanbul’da Samsun’a olan sıla özleminin kalbi hemşehri derneklerinde atıyor. Biz Samsun’da yaşayanlar bu duyguyu, sıla özlemini onlar kadar hissedemesek de empati yaptığımızda o ışıltıyı, o duyguyu onların yüzlerinde ve ışıldayan gözlerinde görüyoruz. Beykoz Samsunlular Derneği’ne olduğu gibi İstanbul’da diğer faal olan 11 federasyon ve 185 dernek ile 500 bine yakın hemşehrimizin her zaman yanında olacağız” dedi.

SIRADAKİ HABER
}