Samsun haber gazetesi
X Reklamı Kapat

Şimdi yaraları sarma zamanı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, terör mağduru Şırnak'ın Silopi ilçesinde bir dizi incelemelerde buludu. Karaaslan, ''Şimdi yaraları sarma zamanı. Mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın sorunları hızla çözülecek'' dedi

Şimdi yaraları sarma zamanı

AK Parti Çevre, Şehir ve Kültürden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı, Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ve AK Parti milletvekillerinden oluşan bir heyet ile terör olaylarının en yoğun yaşandığı yerlerden olan Şırnak'ın Silopi ilçesini ziyaret etti.

Şırnak Valisi Ali İhsan Su, milletvekilleri ve kurum müdürleriyle yapılan toplantıya katılan Karaaslan, AK Parti Silopi İlçe Başkanlığını ziyaret ederek ilçede gezisine katıldı. Karaaslan, ilçe gezisinde karşılaştığı çocuklara şeker dağıttı.

HİZMET DEVEM ADECEK
Ziyareti değerlendiren Karaaslan, ''Son dönemlerde terör olaylarının en etkin olduğu yerlerden biri olan Şırnak'ın Silopi ilçesini AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Özhaseki ile birlikte ziyaret ettik. Burada bürokratlar, sivil toplum kuruluşları temsilcileri, kanaat önderleri, vatandaşlarımız ve teşkilatlarımız ile bir araya geldik. Yaşanan olayları yerinde inceleme fırsatımız oldu. Tespitlerimizi ve gözlemlerimizi partimizin üst kurullarında değerlendireceğiz. Bölge halkının terör nedeniyle yaşadığı mağduriyetlerin giderilmesi için ilgili tüm bakanlıklar üzerine düşen çalışmaları gerçekleştiriyor. Mağduriyet yaşayan vatandaşlarımızın sorunları hızla çözülecek. Bölgeye sunulan hizmetler devam edecek'' diye konuştu.

ÇÖZÜM ÜRETECEĞİZ
Yaşanan terör olayların ardından yürütülen kararlı mücadele ile Silopi'nin teröristlerden temizlendiğini belirten Karaaslan, ''Silopi'de hasar tespit çalışmaları bitti. Şimdi yaraları sarma zamanı. Bölgede hem fiziksel, hemde sosyal olarak çok hızlı ve etkin bir çalışma başlattık. Sorunları Ankara'dan değil, yerinde görmek ve sağlıklı çözümler üretmek için burdayız'' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Erkurt Tutu yeniden aday

1 Samsunspor: Erkurt Tutu yeniden aday

Samsunspor Samsunsporda arayış başladı

2 Samsunspor: Samsunspor'da arayış başladı

Samsunspor Kaderleri yeni ekipte

3 Samsunspor: Kaderleri yeni ekipte

Samsun Haber Samsunda markete silahlı soygun

4 Samsun Haber: Samsun'da markete silahlı soygun

Samsun Haber Samsunda stadyumda dev iftar

5 Samsun Haber: Samsun'da stadyumda dev iftar

Samsunspor Ve söz başkanda

6 Samsunspor: ...Ve söz başkanda

Samsun Haber Samsunun o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

7 Samsun Haber: Samsun'un o ilçesi doğalgaza kavuşuyor

Samsunspor Beklenen oldu Özköylüyle yollar ayrıldı

8 Samsunspor: Beklenen oldu! Özköylü'yle yollar ayrıldı

CHPnin iftar çadırına yoğun ilgi

9 CHP'nin iftar çadırına yoğun ilgi

Ak Parti Samsun Milletvekili Karaaslan Birliktelik güçleniyor

10 Ak Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Birliktelik güçleniyor'


SIRADAKİ HABER