HaberlerAK Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Her zaman yanınızdayız'

AK Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Her zaman yanınızdayız'

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, 1992 yılında şehit olan Jandarma Komando Er Gültekin Akyol'un ailesini ziyaret etti. Kurt, devletin tüm imkanları ile şehit ailelerinin her zaman yanında olduğunu söyledi

AK Parti Samsun Milletvekili Kurt: 'Her zaman yanınızdayız'

AK Parti Samsun Milletvekili Hasan Basri Kurt, şehit ailelerini ziyaret etmeye devam ediyor. Kurt son olarak, Şırnak'ın Uludere İlçesi Taşdelen Sınır Karakol Komutanlığı'nda görevliyken 15 Mayıs 1992 tarihinde bölücü terör örgütü mensupları tarafından yapılan saldırıda şehit olan Jandarma Komando Er Gültekin Akyol'un Kavak'ta yaşayan ailesini ziyaret edip bayramlarını tebrik etti.

SİZLERE MÜTEŞEKKİRİZ

Şehit ailesiyle yakından ilgilenen Kurt, "Şehitlerimiz bu millet için, toprak için, vatan için canlarını hiç korkmadan feda etti. Gösterdiğiniz sabır ve vefadan dolayı sizlere müteşekkiriz. Bizler de şehitlerimizin bize emaneti olan ailelerinin her zaman yanındayız. Devlet olarak şehit ailelerimizi memnun edecek en güzel hizmetleri sunmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz" dedi.

Milletvekili Kurt’a ziyaretinde, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Mustafa Semizoğlu, AK Parti Kavak İlçe Başkanı Bülent Yüksel ve partililer eşlik etti.

SIRADAKİ HABER
}