HaberlerRize HaberleriBayramı memleketinde geçiren TBMM Başkanı Kahraman Rize'den ayrıldı

Bayramı memleketinde geçiren TBMM Başkanı Kahraman Rize'den ayrıldı - Rize Haberleri

Kurban Bayramı'nı memleketi Rize'nin İkizdere ilçesine bağlı Tulumpınar köyünde geçiren TBMM Başkanı İsmail Kahraman, Vali Erdoğan Bektaş'ı ziyaret ettikten sonra Rize'den ayrıldı.

Bayramı memleketinde geçiren TBMM Başkanı Kahraman Rize'den ayrıldı

Kurban Bayramı'nı memleketi Rize'nin İkizdere ilçesine bağlı Tulumpınar köyünde geçiren TBMM Başkanı İsmail Kahraman, bugün Rize Valisi Erdoğan Bektaş'ı makamında ziyaret etti. TBMM Başkanı Kahraman, 1950'lı yıllarda Türkiye'de sadece üç üniversite bulunduğunu belirterek, 'Bugün her ilimizde bir veya birkaç üniversite var. Üniversiteler ile birlikte ülkemizde gelişmekte' dedi.
Türkiye'nin her geçen gün daha çok büyüdüğünü belirten Kahraman, 'İlimizdeki yatırımları gördüm, bununla birlikte ülkemiz büyümeye devam ediyor. Bunu çekemeyen bazı ülkeler bizi bölmek ve parçalamak istiyorlar. Bu ülke 15 Temmuz darbe girişimini de gördü ancak hız kesmedi ve büyümeye devam ediyor' diye konuştu.
Kahraman, her fırsatta memleketine geldiğini ifade ederek, 'Okul yıllarımda dahi babam bizi köyümüze getirirdi, ben buradan bağımı hiç kesmedim. Atalarının ve kendinin doğduğu ili seven her insan memleketini ve insanlarını da sever' dedi.
Öğle yemeğini de Vali Bektaş ile birlikte yiyen Kahraman, daha sonra Rize'den ayrıldı.

Bayramı memleketinde geçiren TBMM Başkanı Kahraman Rize’den ayrıldı

SIRADAKİ HABER
}