HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Ana muhalefete yazıklar olsun'

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Ana muhalefete yazıklar olsun' - Samsun Haberleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan, 'Şehit ailemize dava açan bir ana muhalefet partisi liderinden bahsediyoruz. Yazıklar olsun' dedi

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Ana muhalefete yazıklar olsun'

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, partisinin Çarşamba İlçe Kongresi'nde muhalefete sert tepki gösterdi.

Bir ülkenin gelişmesi için güçlü muhalefetin şart olduğunu belirten Karaaslan, "İktidarı daha fazla çalışmaya zorlayan bir muhalefet şarttır. Maalesef Türkiye'de terör örgütlerinin ağzıyla konuşan bir muhalefet var karşımızda. Olağanüstü halden kim rahatsız? Terör örgütleri rahatsız öyle değil mi! Peki, ana muhalefet partisi! Her açıklamasından anlıyoruz ki o da rahatsız. İnsansız hava araçlarından terör örgütleri rahatsız. Peki, ana muhalefet... Çok acı o da rahatsız. Esnafımız kepenkleri açıp çalışıp alın teriyle para kazanayım derken; 'Bu ülkeye gelmeyin bu ülke güvenli değil' diyen kim? Ana muhalefet partisi lideri. Türkiye'nin milli meseleleri söz konusu olduğunda günlük siyasete alet edilemez. Şehit ailemize dava açan bir ana muhalefet partisi liderinden bahsediyoruz. Yazıklar olsun” ifadelerini kullandı.

SIRADAKİ HABER
}