Erzurum haber: AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz: 'Evlatlarımızı yarınlara yüksek eğitim düzeyinde

Erzurum haber: AK Parti Erzurum İl Başkanı Mehmet Emin Öz, 2017-2018 Eğitim Öğretim Yılının başlaması nedeniyle yayınladığı mesajda, 'İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak eğitim-öğretimdir. Yeni Türkiye yolunda evlatlarımızı yarınlara yüksek eğitim düzeyinde hazırlamakta kararlıyız' dedi.

AK Parti Erzurum İl Başkanı Öz: 'Evlatlarımızı yarınlara yüksek eğitim düzeyinde

Başkan Öz, eğitimin öğrencilerin ruhi ve bedeni sağlıkta ön planda tutan, ahlaklı bir fert ve toplum hedefiyle hareket eden farklı düşüncelere her zaman saygı duyan tam demokrasiyi benimseyen bir anlayış üzerinde inşa edilmesi gerektiğini belirterek, 'İnsan hayatında aileden sonra en önemli basamak okuldur. Bireyi hayata hazırlayan gelişme çağdaşlaşma çabalarını başarıya ulaştıran, eğitim imkânlarını sistemli bir şekilde sunan geleceğimize ilişkin hedeflerimize ulaştıracak olan bir eğitim yuvasıdır. Eğitim davası, her dönemde Ülkemizin en öncelikli meselelerinden biri olmuştur. Bu günde çocuklarımızın, gençlerimizin çağın gereklerine uygun ve fırsat eşitliği içinde Başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın çocuklarımız için eğitim-öğretim imkânlarından yararlanması yönünde yoğun bir çapa vererek, geçtiğimiz 15 yıl içinde eğitime yönelik yapılan reformlar, yatırımlar sayesinde bugün eğitimde fiziki altyapı sorunlarını büyük ölçüde geride bırakılmıştır. Ülkemizde eğitime ve insana yapılan yatırımın gelecek neslimize yatırım olduğunu biliyoruz. İmkânlarımızı, enerjimizi eğitimde kalitenin daha da artırılmasına ve teknolojik yenilemeye teksif etmem etmemiz gerektiğine inanıyorum. Geleceğin güvencesi, bilginin takipçisi, araştırma ve her yaşta eğitime açık bireyler olarak yetiştireceğimiz çocuklarımızdır.
Yeni Türkiye yolunda, gençlerimizi, evlatlarımızı yarınlara yüksek eğitim düzeyinde hazırlamakta kararlıyız. Asım' ın Nesli' bilgili, donanımlı, eğitimli, ihlaslı, geleceğe yön veren ve geleceğe güvenle yürüyen bir nesildir. Genç neslimizin en modern ve en iyi eğitim imkanlarına kavuşması için ülkemizin her köşesinde 15 yıldır en büyük yatırımı eğitime, milletimizin geleceği çocuklarımıza yaptık. Büyüyen güçlü Türkiye yolunda milletimizle ele ele çalışmaya devam edeceğiz. Bu vesile ile 2017-2018 eğitim-öğretim yılının ülkemize, aziz milletimize faydalı ve ufku geniş bir gençliğin yetişmesi arzusuyla tüm öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve velilerimize hayırlı olması temennisiyle başarılı bir eğitim geçirmesini diliyorum' dedi.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir

1 Samsunspor'da kritik görüşme! İstifa kararı çıkabilir

Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

2 Fındık fiyatları 8,50 TL'ye yükseldi

Alpay Özalan istifa etti!

3 Alpay Özalan istifa etti!

Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı

4 Otomobiller kafa kafaya çarpıştı: 1 ölü, 5 yaralı

Samsunspor kadar gol attı

5 Samsunspor kadar gol attı

Fındık fiyatlarında oynanan oyunlar ayyuka çıktı

6 Fındık fiyatlarında oynanan oyunlar ayyuka çıktı

Fındıkta 400 milyon dolar kayıp var

7 Fındıkta 400 milyon dolar kayıp var

Özkan son yolculuğuna uğurlandı

8 Özkan son yolculuğuna uğurlandı

Yoklama macunu

9 Yoklama macunu...

Meteorolojiden Samsun için uyarı! O günlere dikkat

10 Meteorolojiden Samsun için uyarı! O günlere dikkat...


SIRADAKİ HABER