Iğdır haber: AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Iğdır'da

Iğdır haber: AK Parti Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, merkez ilçe kongre seçimi için Iğdır'a geldi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Iğdır'da

Adalet ve Kalkınma Partisi yerel yönetim sorumlusu genel başkan yardımcısı Erol Kaya Iğdır'da partisinin 6.olağan merkez ilçe kongresi seçiminde partililerle bir araya geldi.
Iğdır Kültür Merkezinde düzenlenen programa, Ak Parti Genel başkan yardımcısı Erol Kaya, Ak Parti Iğdır Milletvekili Nurettin Aras, Ak Parti il başkanı Ahmet Tutulmaz ve partinin üyeleri ile birlikte delegeleri katıldı.
Saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başlayan program Başkan yardımcısı Erol Kaya'nın konuşması ile devam etti.
Yerel yönetimlerden sorumlu başkan yardımcısı Erol Kaya, Ak Parti il başkanı, merkez ilçe başkanı ve milletvekilinin bugüne kadar önemli görevler yaptığını belirterek, şimdi biz onlardan daha fazlasını istiyoruz niçin Iğdır daha fazlasını hak ediyor da onun için' söyledi.
Kaya, 'Ben uçaktan inerken Iğdır ovasına baktım bir tane ağaç yok. Şimdi bunu yeşertmek için ne yapıyor AK Parti, Ünlendi barajını yapıyor. Ünlendi barajı demek Iğdır ovasının hayat bulması demek on binlerce yüz binlerce alanın sulanması burada muhteşem bir tarımın ortaya çıkmasıdır. Muhteşem şeyler yapılıyor dün üniversiteniz yoktu üniversite istiyordunuz getirdik. Havaalanınız yoktu getirdik niye yetmez diyorsunuz, yol yoktu diyordunuz getirdik. Niye yetmez diyorsunuz daha fazlasına layıksınız da de onun için' şeklinde konuştu.
'Biz daha güçlü bir ülkeyiz'
Kaya, 'Arakan'da, Gazze'de değil yeryüzünde hiç bir insanın zulme uğramayacağı bir devlet ve siyasi idare istiyoruz. Bunu sadece kendimiz için değil kardeşlerimiz için istiyoruz. Hazreti Alinin çok hoşuma giden bir sözü var. İnsanlar iki sınıftır diyor ikiye ayrılır, bir Müslüman kardeşlerimiz iki insan kardeşlerimiz. Demek ki o zaman onların ikisiyle ortaklığı her halükarda bütün insanlık için bizim kardeşliğimizdir. Biz bu kardeşlikten yola çıkarak Iğdır'ın ve bütün Türkiye'nin 81 vilayetinin daha güzel şeylere laik olduğuna inanıyoruz' dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Kaya Iğdır’daEN ÇOK OKUNANLAR

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

1 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Samsun'a müjde üstüne müjde

Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

2 Cumhurbaşkanı Erdoğan Samsun'a geri döndü!

AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

3 AK Parti Samsun il yönetimi belli oldu!

Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

4 Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'dan Samsun'a 2'inci üniversite müjdesi

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

5 Cumhurbaşkanı Erdoğan'a Samsun'da hava engeli

Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

6 Samsun'da amatör balıkçı dev yayın balığı tuttu

Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

7 Yeni Şehir Köprüsü için dev adım

İmdada Avcı yetişti

8 İmdada Avcı yetişti

Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

9 Samsun'daki eş zamanlı operasyonda gözaltı sayısı 27'ye çıktı

Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'

10 Samaras: 'Önümüze bakmalıyız'


SIRADAKİ HABER