HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Hedefe el ele yürüyoruz'

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Hedefe el ele yürüyoruz' - Samsun Haberleri

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, 'Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğu hedeflere hep birlikte el ele millet sevdası ile yürüyoruz' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Karaaslan: 'Hedefe el ele yürüyoruz'

AK Parti Dikmen İlçe Başkanlığı 6. Olağan Kongresi’nde mevcut başkan Hüseyin Türkmen güven tazeleyerek yeniden başkan seçildi. Kongreye AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan'ın yanı sıra delegeler ve yüzlerce partili katıldı. Karaaslan, kongrenin ardından tarihi alanları incelemek üzere Boyabat İlçesi'ni ziyaret etti. Tarihi Boyabat Kalesi’ni ziyaret eden Karaaslan, Orta Çarşı mimarisini inceleyerek çarşı esnafı ile sohbet etti.

OMUZ OMUZA VERDİK

Kongrede konuşan Karaaslan, “Bayrak için devlet için milletimiz için liderimiz için omuz omuza verdik. Eski Türkiye 10 gün sonrasından emin olamadığımız ülkeydi, bugün ise 2019 için 2023 için 2053 için ve 2071 için hedefleri var. 16 yıl önce beraberce çıktığımız bu sevda yolculuğundan defalarca bizi döndürmeye çalıştılar lakin başaramadılar. Bugün eskisinden daha da güçlü olarak hedeflerimiz için çalışmaya devam ediyoruz. Artık tüm dünyanın umudu haline gelen liderimiz Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'ın koyduğu hedeflere hep birlikte el ele millet sevdası ile yürüyoruz. Bu vesile ile yeni Türkiye vizyonu ile gerçekleşen kongremizin hayırlı olmasını temenni ediyorum" dedi.

SIRADAKİ HABER
}