Harika Kanatlar Lovelet Outlet'te

Harika Kanatlar Lovelet Outlet'te

Lovelet Outlet Alışveriş Merkezi, 8-9 Eylül tarihlerinde TRT Çocuk ekranlarının sevilen çizgi filmi 'Harika Kanatları', müzikal sahne gösterisi ile birlikte minik hayranlarıyla buluşturmaya hazırlanıyor.

Karadeniz’in en büyük outlet alışveriş merkezi olan Lovelet Outlet, yaptığı etkinlikler ve 4 mevsim outlet olma özelliğiyle Karadeniz halkının beğenisini kazanmaya devam ediyor. Tekstilden mobilyaya kadar her ihtiyacınızı karşılayabileceğiniz bir yaşam merkezi olan Lovelet Outlet, hafta sonunu Harika Kanatlar ile renklendirmeye hazırlanıyor.

3 SEANS OLACAK

Çizgi filmin konusuna uygun olarak geliştirilecek Harika Kanatlar müzikalinde çizgi filmin eğlenceli karakterleri Jett, Dizzy ve Jimbo çocuklara unutulmaz bir macera yaşatacak. 8-9 Eylül tarihlerinde gerçekleşecek müzikal 14:00- 16:00 18:00 şeklinde üç seans olarak izleyici ile buluşacak. Lovelet Outlet Alışveriş merkezi, özgün konsepti, göz dolduran mimarisi ve nefes aldıran açık alanlarıyla ziyaretçilerine alışılmışın dışında bir alışveriş keyfi sunuyor.