HaberlerSamsun haberSamsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam: 'Keyifli bir galibiyet aldık'

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam: 'Keyifli bir galibiyet aldık' - Samsun haber

Yılport Samsunspor'un 3-0'lık Sarıyer maçı galibiyetinin ardından Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam, ''Oyuncularımızı tebrik ediyorum. İyi mücadele ettiler. Son dakikaya kadar gol atmak için pozisyon ürettiler. Güzel, keyifli ve bol gollü bir galibiyet aldık'' dedi.

Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam: 'Keyifli bir galibiyet aldık'

TFF 2. Lig Beyaz Grup 15. haftasında Yılport Samsunspor, Sarıyer'i 3-0 mağlup etti. Maçın ardından maçının ardından Samsunspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam ve Sarıyer Teknik Direktörü Şaban Yıldırım, asın toplantısında karşılaşmayı değerlendirdi. 

Ertuğrul Sağlam'dan Samsunspor taraftarına övgü

RAKİBE POZİSYON VERMEDİK

Önemli bir 3 puan aldıklarını ifade eden Ertuğrul Sağlam, 'Taraftarımızın takıma olan pozitif etkisi çok güzeldi. Son dakikaya kadar oyuncularımıza destek verdiler. Önemli bir 3 puan aldık. Hafta içerisinde Sarıyer'i iyi analiz ettik. Onların iyi yaptığı şeyleri ve eksik yönlerini oyuncularımıza anlattık. Bugün de bir taraftan gol ararken, diğer taraftan da rakibe pozisyon vermemek için defansif anlamda sorumluluk aldık. İlk devredeki bir pozisyon dışında maçın genelinde rakibe pozisyon vermedik. Oyuncularımızı tebrik ediyorum. İyi mücadele ettiler. Son dakikaya kadar gol atmak için pozisyon ürettiler. Güzel, keyifli ve bol gollü bir galibiyet aldık. Artık Perşembe günü oynanacak Çaykur Rizespor maçını düşünmeye başladık' dedi.

SAMSUNSPOR'U TEBRİK EDİYORUM

Üzücü bir mağlubiyet aldıklarının altını çizen Şaban Yıldırım ise, 'İlk yarı golü yiyene kadar iyi oynuyorduk. İlk devrenin sonunda yenen gol bizi olumsuz etkiledi. İkinci yarı toparlamaya çalıştık ama olmadı. Cevap vermedik, istediğimiz şeyleri yapamadık. Yapacak bir şey yok. Durum değerlendirmemizi yapacağız. Kendi adımıza da yorum yapacağız. Samsunspor'u tebrik ediyorum. Ertuğrul Sağlam'a da başarılar diliyorum' diye konuştu.SIRADAKİ HABER