Trendyol Süper Lig ekiplerinden Yılport Samsunspor'un transfer ettiği Danimarkalı futbolcu Carlo Holse, asist yapmaktan ziyade gol atmaktan hoşlandığını belirtti.

Carlo Holse (1)

Carlo Holse: Asist Yapmaktan Çok Gol Atmayı Seviyorum

Yılport Samsunspor'un sezon başında Rosenborg takımından transfer ettiği Danimarkalı futbolcu Carlo Holse, gol atmaktan daha çok asist yapmaktan hoşlandığını dile getirdi.

Gol Atma Tutkusu

Carlo Holse, yaptığı açıklamada, "Asist yapmak güzel bir duygu ancak benim asıl tutkum gol atmaktır. Gol atmak, takımıma katkı sağlamanın en etkili yollarından biri olduğunu düşünüyorum" dedi. Holse, gol atmaktaki başarısını artırmak için antrenmanlarda ve maçlarda sürekli olarak çalıştığını vurguladı.

Transferden Memnuniyet

Yılport Samsunspor'a transfer olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Holse, yeni takımında kendisini geliştirmek ve başarılar elde etmek için sabırsızlandığını ifade etti. Takım arkadaşlarıyla uyum içinde çalışarak, taraftarlara heyecan verici bir futbol izletmeyi hedeflediğini söyledi.

Danimarkalı Yetenek

Danimarkalı futbolcu Carlo Holse, teknik yetenekleri ve hücumdaki etkinliğiyle dikkat çekiyor. Genç yaşına rağmen önemli bir deneyime sahip olan Holse, Yılport Samsunspor'un hücum hattında önemli bir rol oynaması bekleniyor.

Carlo Holse (2)

Çığır açan alerjik egzama tedavisi artık Samsun’da da yapılabiliyor Çığır açan alerjik egzama tedavisi artık Samsun’da da yapılabiliyor

Takımın Geleceği İçin İddialı

Yılport Samsunspor, Carlo Holse gibi yetenekli oyuncularla güçlü bir kadro oluşturarak Süper Lig'de başarılı bir sezon geçirmeyi hedefliyor. Holse'nin gol atma arzusu ve takıma olan katkısı, Samsunspor'un ligdeki performansını artırma potansiyeline sahip

Editör: Ismail Usta