HaberlerAltyapı tesisat su kaçağı tespit ve kanal açma servisi

Altyapı tesisat su kaçağı tespit ve kanal açma servisi

Su kaçağı tespiti ve onarımı oldukça önemli çalışmaları kapsamaktadır. Su kaçağı sorunlarını yerinde incelemek ve soruna müdahale etmek gerekmektedir. Bu koşulla birlikte; su kaçağı sorunlarını makineli araştırma metotları ile araştırmak ve sorunu kaynağında tespit etmek gerekmektedir.

Altyapı tesisat su kaçağı tespit ve kanal açma servisi

Su Kaçağı ve Tıkanıklık Açma

Su kaçağı tespiti ve onarımı oldukça önemli çalışmaları kapsamaktadır. Su kaçağı sorunlarını yerinde incelemek ve soruna müdahale etmek gerekmektedir. Bu koşulla birlikte; su kaçağı sorunlarını makineli araştırma metotları ile araştırmak ve sorunu kaynağında tespit etmek gerekmektedir. Su kaçağı tespitleri önemli kriterler içermektedir. Su kaçağında tıkalı boru açma işlemleri modern gelişmiş kaynaklarla tamamlanmaktadır.

Su Kaçağı Tespiti

Su kaçağını tespit etmek müdahale işleminden önce dikkatle araştırılması gereken bir konudur. Su kaçaklarında makineli araştırma sistemleri kullanılmaktadır. Bu koşulda sorunun ana kaynağı tespit edilmektedir. Yerinde müdahale işlemi bu aşamada başlamaktadır. Kaçak bulma, lavabo açma gibi temel işlemler bu aşamadan sonra başlamaktadır.

Tıkalı Boru Açma

Tıkalı Boru Açma Kaynağı tespit edilen tıkalı durumlar üretken çözümlerle çözülmektedir. Sadece hasarın bulunduğu ortamda işlemler yapılmaktadır. Tıkanmış olan boruları açmak için gelişmiş açıcı maddeler kullanılmakta; sorun devam ederse daha kapsamlı çalışmalara geçilmektedir. Tıkanıklık giderilene kadar açma işlemlerine hassasiyet ile devam edilmektedir.

Lavabo Açma

Tıkanan lavabolarda açma işlemleri de önemli ölçüde su tesisatçıları tarafından yapılmaktadır. Lavaboların neden tıkandığı belirlenerek bu konuda profesyonel metodlar kullanılmaktadır. Gider borusunda değişim yapılarak sorunun çözümü sağlanmaktadır.

Pimaş Açma

Tıkanan pimaşlarda da profesyonel çalışmalar yapılmakta; tıkanıklıklar giderilmektedir. Pimaş açma işlemleri de tesisatçılar tarafından hassas adımlarla takip edilmekte; çözüm kaynağı bulunarak hareket edilmektedir. Bu kapsamda gelişmiş çözüm araçları kullanılmaktadır.

Samsunda Eviniz ve işyerinizde oluşabilecek alt yapı tesisat sorunların da firmamıza ulaşabilirsiniz. 0533 368 72 58SIRADAKİ HABER