HaberlerSamsun haberSamsun Üniversitesi İİSBF'ye yeni dekan

Samsun Üniversitesi İİSBF'ye yeni dekan - Samsun haber

Samsun Üniversitesi (SAMÜ) İktisadi, İdari ve Sosyal Bilimler Fakültesi (İİSBF) Dekanlığı'na Prof. Dr. Kenan Çağan atandı.

Samsun Üniversitesi İİSBF'ye yeni dekan

Görevi Dekan Vekili Prof. Dr. Selahattin Kaynak'tan devralan Prof. Dr. Kenan Çağan, üniversitenin sosyoloji bölümünde çalışmalarını yürütüyor. Samsun Üniversitesi'nin hedeflerine uygun olarak "Nitelikli Toplum İçin Nitelikli Üniversite" oluşturmak amacıyla üzerlerine düşen her çalışmayı büyük bir özveri ve hassasiyet içinde yerine getirme arzusunda olduklarını belirten Prof. Dr. Kenan Çağan, "Üniversite yönetimimizle birlikte bilimsel anlamda insanlarımıza ve şehrimize hizmet etmeyi ve güzel çalışmalar yapmayı sürdürmek istiyoruz" dedi.
Prof. Dr. Selahattin Kaynak'a dekan vekili olarak bugüne kadar sunduğu hizmetlerden dolayı teşekkür eden Samsun Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mahmut Aydın, önümüzdeki süreçte Prof. Dr. Kaynak'ın rektör yardımcılığı görevine odaklanarak üniversitenin gelişim çıtasını daha da yukarı çıkaracağını söyledi. Prof. Dr. Kenan Çağan'ın üniversite kadrosuna dahil olması ile birlikte Samsun Üniversitesi'nin bilimsel ve akademik anlamda daha da kuvvetlendiğini ifade eden Rektör Aydın, kendisini tebrik ederek yeni görevinde başarılar diledi.

İLGİLİ HABERLER

Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat etti Samsun Çarşamba'da görevli ebe Antalya'da Korana'dan vefat ettiBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekBakan açıkladı: O özel okullara ceza verilecekTeknofest 2020'de Samsun'dan 2 proje finaldeTeknofest 2020'de Samsun'dan 2 proje finaldeSamsun'da minik öğrencilere ilk teneffüs simidiSamsun'da minik öğrencilere ilk teneffüs simidiBakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok" Bakan Soylu: "Dünyada İHA teknolojisini bizden daha iyi kullanan kimse yok"

SIRADAKİ HABER