HaberlerAK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Yakakent'e can verdik

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Yakakent'e can verdik

AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, 'Yakakent'e, tüm unsurlarımızla can verdik, hayat verdik ve ilçemize güzel hizmetler kazandırdık' dedi

AK Parti Samsun İl Başkanı Göksel: Yakakent'e can verdik

AK Parti Samsun İl Başkanlığı, Yakakent'te iftar düzenledi. İftara Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz, AK Parti Samsun İl Başkanı Muharrem Göksel, başkan yardımcıları, kadın ve gençlik kolları, çevre ilçe başkanları ve yönetimleriyle vatandaşlar katıldı.

YATIRIMLAR YAPTIK
İftarda konuşan İl Başkanı Göksel, AK Parti Hükümetleri, Gençlik ve Spor Bakanlığı ve Samsun Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmaları neticesinde, Yakakent’in daha çok canlandığını ve yaz aylarının vazgeçilmez turizm bölgelerinden biri haline geldiğini söyledi. Göksel, "Yakakent’in, AK Parti hükümetleri öncesinde, birçok sorunu vardı. AK Parti hükümetleri sonrasında, bu güzel turistik ilçemize, birçok hizmet geldi, yatırımlar yapıldı ve Yakakent kendi kimliğine kavuştu. Gençlik ve Spor Bakanlığımız tarafından ilçemizde hayata geçirilen spor tesisleri gençlerimizi ve çocuklarımızın bedensel ve zihinsel direncini arttırmakta, spor alışkanlıklarını güçlendirmektedir. Bunun yanı sıra, Büyükşehir Belediye Başkanlığımızın yaptığı çalışmalar var. İlçemizde artık denize kanalizasyon akmayacak. Yakakentimize ve her mahallesine hizmet götürüyoruz. İlçemizin marka değerini daha da arttıran bir sahil kordonu yapıldı. Yakakent’e, tüm unsurlarımızla can verdik, hayat verdik ve ilçemize güzel hizmetler kazandırdık. Hizmetlerin hemşerilerimizle buluşturulmasında katkısı olan herkese teşekkür ediyorum" diye konuştu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da yaptığı konuşmada birlik ve beraberlik vurgusunda bulundu.





SIRADAKİ HABER
}