HaberlerŞanlıurfa HaberleriAK Partili kadınlardan sınırın sıfır noktasında beraberlik mesajı

AK Partili kadınlardan sınırın sıfır noktasında beraberlik mesajı - Şanlıurfa Haberleri

Şanlıurfa'nın Akçakale ilçesi, AK Parti Genel Merkezi tarafından yürütülen 'Sevgi Yolu Projesi' kapsamında, İstanbul'un Beylikdüzü İlçe Kadın Kolları yönetimini ağırladı.

AK Partili kadınlardan sınırın sıfır noktasında beraberlik mesajı

Ziyaret ettikleri lisede dar gelirli öğrencilere kitap ve elbise yardımında bulunan AK Partili kadınlar, sınırın sıfır noktasında birlik ve beraberlik mesajları verdi.
Beylikdüzü İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatoş Bakaç Dağ ve yönetim kurulu üyeleri, AK Parti'nin 'Sevgi Yolu Projesi' çerçevesinde Akçakale'nin konuğu oldu. AK Partili kadınlar, ilçede ilk olarak Şehit Astsubay Halil Kanat Anadolu Lisesini ziyaret etti. Okul Müdürü Mustafa Şahin ve Müdür Yardımcısı İzzettin Aslan tarafından ağırlanan kadınlar, yanlarında getirdikleri kitap ve elbiseleri dar gelirli öğrencilere hediye etti.
Ayşenur Ayhan yakından ilgilendi
Heyet daha sonra Akçakale Belediyesi araç parkına geçti. Burada Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın eşi Ayşenur Ayhan tarafından karşılanan heyet, bir süre sınırın diğer tarafını izledi. Ayşenur Ayhan, konuklarına son dönemde Suriye sınırının sıfır noktasında yaşanan gelişmelerle ilgili bilgiler aktardı. Ardından, 31 bin Suriyelinin misafir edildiği Süleymanşah Konaklama Tesislerine geçen heyet, burada bir çadıra konuk olarak sığınmacıların yaşadıkları sıkıntıları dinledi.
''Coşkulu karşılama bizi mutlu etti''
AK Parti Beylikdüzü İlçe Kadın Kolları Başkanı Fatoş Bakaç Dağ, Akçakale ziyaretini AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Başkanlığının organize ettiği 'Sevgi Yolu Projesi' çerçevesinde gerçekleştirdiklerini ifade etti.
Akçakale'de büyük bir coşkuyla karşılandıklarını ve bunun da kendilerini çok mutlu ettiğini belirten Dağ, 'Elimizden geldiğince getirdiğimiz kitap ve kıyafetleri öğrencilerimize hediye ettik. Belediye Başkanımız Abdülhakim Ayhan ve eşi Ayşenur Ayhan Hanımefendi'ye misafirperverliklerinden dolayı çok teşekkür ediyoruz' dedi.
''Hiç kimse aramıza giremeyecek''
'Burada olmak bizim için çok büyük bir onur' diyen Dağ, 'Rabbim inşallah birliğimizi, birlikteliğimizi bozmasın. Doğusu, batısı, kuzeyi ve güneyi ile Türkiye Cumhuriyeti birdir. Hiç kimse aramıza giremeyecek inşallah. Burada inanılmaz bir coşku yaşadık. Çok güzel bir birliktelik vardı. İstanbul'da siyaset yapmanın kendi zorluğu vardır ama burada Suriye sınırında siyaset yapmak çok daha zordur. Burada siyaset yapan kardeşlerimizin Allah yar ve yardımcısı olsun. Hep televizyondan gördüğümüz yerleri, bugün burada canlı canlı gördük ve buradaki insanların neler yaşadığını çok daha iyi anladık' şeklinde konuştu.
Belediye Başkanı Abdülhakim Ayhan'ın eşi Ayşenur Ayhan ise, ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, 'Beylikdüzü İlçe Kadın Kolları Başkanımız ve yönetimi ile Şanlıurfa'dan il başkan yardımcımız ve ekibi bizleri ziyaret ettiler. Biz de onları ağırlamaktan büyük şeref ve onur duyduk. Bundan sonra aramızda bir köprü olacak inşallah. Böylesi ziyaretlerin devamını bekliyoruz' diye konuştu.
Akçakale Belediye Başkan Yardımcısı Naciye Kurt ve Belediye Destek Hizmetleri Müdürü İbrahim Akkurt'un da eşlik ettiği heyet, daha sonra ilçeden ayrıldı.

AK Partili kadınlardan sınırın sıfır noktasında beraberlik mesajıEN ÇOK OKUNANLAR

Aday listeleri bugün açıklanıyor

1 Aday listeleri bugün açıklanıyor

MS hastalığı yollarını birleştirdi

2 MS hastalığı yollarını birleştirdi

Her şey olabilir!..

3 Her şey olabilir!..

Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

4 Samsun'da çay ocakları oruç tutanlar için açılıyor

Samsunspor'da Ayite tamam gibi

5 Samsunspor'da Ayite tamam gibi

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

6 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Özlemle bakıyoruz'

21 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

7 21 Mayıs Pazartesi Samsun hava durumu

Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü

8 Anne ve babasını bıçaklayark öldürdü

Muharrem İnce'den Bartın ve Zonguldak mitingi açıklaması

9 Muharrem İnce'den Bartın ve Zonguldak mitingi açıklaması

Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı

10 Ev sahibi sahura kalktığı sırada evine giren hırsız tarafından bıçaklandı


SIRADAKİ HABER
}