Kars haber: AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısı yapıldı

Kars haber: AK Parti Kars İl Başkanlığı'nca 'İl Danışma Meclis Toplantısı' düzenlendi.

AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısı yapıldı

Halk Eğitim Merkezi Salonu'nda düzenlenen toplantının Divan Başkanlığı'nı Tanıtım ve Medya Başkanı Şener Günerhan yaptı.
Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla başlayan toplantıda konuşan AK Parti Kars İl başkanı Adem Çalkın, 'AK Parti istişareye önem veren bir partidir. İstişaresini düzenli olarak düzenli bir takvime göre ayarlar ilde, ilçede, mahallede ve sandıkta dahi istişaresini yapar. Bugün yine burada bizler İl Danışma Meclisini yaparak parti teşkilatlarımızla, belediyelerimiz, il genel meclis üyelerimiz, seçilmişlerimizle istişare edip hizmetlerimizi tartışıyoruz, teşkilat içi değerlendirmemizi yapıyoruz' dedi.
Başkan Çalkın, 2017 yılının ilk İl Danışma Meclis Toplantısının yapıldığını belirterek, 2016 yılını değerlendirdi. Başkan Çalkın, '1 Kasım seçimlerini atlattık. 2016 yılında 25 yıl aradan sonra bu şehrin, bu Kars'ın tekrar bakan kazanma şansı oldu ve kabinenin en güçlü bakanlardan birinin verilmesiyle Ahmet Arslan'la Kars daha çok güçlendi. Bu tabi ki sayın Bakanımızın, sayın Milletvekilimiz Selahattin Beyribey'in ve bütün çalışma arkadaşlarımızla birlikte, teşkilatlarımızla beraber 2016 yılı önemli bir hizmet yılı oldu. Birçok projenin alt yapısı ve projeleri tamamlandı.' diye konuştu.
2016 yılında 15 Temmuz'u yaşadığımız belirten Başkan Çalkın, 'Kars'ta 15 Temmuz'da en dirayetli duran, en yiğitçe duran Kars halkıyla beraber onlara öncülük eden AK Parti Kars Teşkilatları oldu. Bunu herkes biliyor, bunun herkes farkında. O yüzden ben buradan o gece telefon açtığımda, mesaj attığımda gözünü kırpmadan sokaklara çıkan, demokrasisine, ülkesine, vatanına sahip çıkan bütün teşkilatlarımı canı gönülden tebrik ediyorum' şeklinde konuştu.
AK Parti Kars İl Danışma Meclis Toplantısı daha sonra basına kapalı olarak devam etti. Toplantıya partililer yoğun ilgi gösterdi.

AK Parti İl Danışma Meclis Toplantısı yapıldıEN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da beklenen kar geliyor

1 Samsun'da beklenen kar geliyor

Reis ailesinin acı günü

2 Reis ailesinin acı günü

Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

3 Samsun'da silahlı saldırı: 4 yaralı

Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

4 Samsunspor Sportif Direktörü Coşkun Zeren: 'Sorumluluk bende'

Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

5 Samsunspor'da şehitlere büyük ayıp

Samsunspor'da personele müjde

6 Samsunspor'da personele müjde

Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

7 Karadeniz'de feci kaza, kafası koptu!

Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

8 Samsunspor'da teknik ekip ve futbolcular, anmada yoklar yemekte varlar

Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

9 Askerlerin üzerine çığ düştü! 5 asker şehit, 12 asker yaralı

1 günlük Hasılat Samsunspor'a

10 1 günlük Hasılat Samsunspor'a


SIRADAKİ HABER