HaberlerİYİ GENÇLİK resmen kuruldu

İYİ GENÇLİK resmen kuruldu

İYİ Parti'nin Gençlik Kolları olan İYİ GENÇLİK resmen kuruldu

İYİ GENÇLİK resmen kuruldu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ GENÇLİK Genel İdare Kurulu'nun onayını gerçekleştirdi. 60 asıl, 25 yedek olmak üzere 85 kişiden oluşan Genel İdare Kurulu ilk toplantısını genel merkezde yaparak çalışmalarına başladı. Genel Başkanlığı'nı Av. Osman Ertürk Özel'in yaptığı İYİ GENÇLİK'te Samsun'dan Tolga Ardıç da asıl listede yer aldı.

BİZLER KARDEŞİZ

Toplantıda konuşan Osman Ertürk Özel, “Bizler birbirinin siyaset arkadaşı değil, yoldaşı ve kardeşiyiz. Bu liste hazırlanırken, o onun oğlu, bu şunun kızı diye bakılmadı. Kimin faydalı olacağı düşünüldüyse, o isimler yer aldı. İnanıyorum ki; bu liste içerisinde geleceğin bakanları, milletvekilleri, belediye başkanları çıkacak. Kısa süre içerisinde il ve ilçelerde hızlı bir şekilde teşkilatlar kuracağız. Amacımız en kısa sürede, Ankara Arena Spor Salonu’nda Gençlik Kurultayımızı yapmak. İYİ GENÇLİK, partimize ve vatanımıza hayırlı ve uğurlu olsun" diye konuştu.

İYİ İŞLER BAŞARACAĞIZ

Gençlik Kolları Genel Başkanı Özel'in açıklamalarının ardından, GİK ve Divan Üyeleri ayrı ayrı, kürsüye gelerek kendilerini tanıttı. Genel İdare Kurulu Tolga Ardıç ise yaptığı açıklamada, “İYİ Gençlik, Türkiye'ye hayırlı olsun. Bana güvendikleri ve görev verdikleri için Genel Başkan Akşener’e, bir kez daha teşekkür ediyorum. Bugünden itibaren, gençlik enerjimizden de faydalanarak, çok ama çok çalışmamız gerekiyor. İnanıyorum ki, iyi işler başaracağız” ifadelerini kullandı

 

SIRADAKİ HABER
}