HaberlerSamsun HaberleriAK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Hizmet yolculuğuna devam'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Hizmet yolculuğuna devam' - Samsun Haberleri

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş '2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biridir. Gece gündüz demeden çok çalışarak yine halkımızın da desteği ile hizmet yolculuğumuza durmaksızın devam edeceğiz' dedi.

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş: 'Hizmet yolculuğuna devam'

AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Ladik 6. Olağan Kongresi'nde konuşma yaparak teşkilat üyelerine seslendi. AK kadroların emin adımlarla hedeflerine yürüdüğünü belirten Milletvekili Köktaş, "Sözlerime başlamadan önce, vatanımızın güvenliği, milletimizin huzuru için canını seve seve veren tüm kahraman şehitlerimizin mekânı cennet olsun, Ailelerine sabır ve başsağlığı, gazilerimize de hayırlı, uzun ömürler diliyorum. Şu an görev başında olan tüm kahraman Mehmetçiğimize Rabbim'den muvaffakiyetler diliyorum" dedi.

2019 SEÇİMLERİ ÇOK ÖNEMLİ

Kongrelerin bayram havasında geçtiğini ifade eden Köktaş, "Bayram havasında büyük bir coşkuyla gerçekleştirdiğimiz kongrelerimiz tarihi yolculuğumuzda yenilenme, tazelenme ve tecrübelerimizi paylaştığımız önemli süreçlerden bir tanesidir. Kongrelerimizde oluşan bu heyecan AK kadroları her zamankinden daha güçlü, daha organize bir şekilde 2019’da yapılacak seçimlere hazırlamaktadır. Tüm teşkilat üyesi kardeşlerimiz artık şu gerçeği çok iyi biliyor ki, 2019 seçimleri ülkemizin en kritik, tarihi önemi en yüksek seçimlerinden biri olduğunu gücüne güç katan, sürekli kendini yenileyen AK kadrolar, milletimizin hayır duası ve desteği ile inşallah daha uzun yıllar boyunca ülkemize hizmet etmeyi sürdürecektir" diye konuştu.

SIRADAKİ HABER
}