Samsun Haber | Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Şimdi birlik zamanı'

Samsun Haber | 2019 yılında yapılacak seçimlere dikkat çeken CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 'Bütün CHP'li kardeşlerime önemli görevler düşüyor, zaman ayrışma zamanı değil' dedi.

Samsun Milletvekili Kemal Zeybek: 'Şimdi birlik zamanı'

CHP Samsun Canik İlçe Başkanlığı’nın düzenlemiş olduğu danışma kurulu toplantısına katılan CHP Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, 2019 seçimlerinin Türkiye’nin geleceği için çok önemli olduğunu belirterek, partililere seslendi. Birlik ve beraberlik vurgusu yapan Milletvekili Zeybek, herkesin üzerine düşeni yapması gerektiğini kaydetti.

SENARYO AYNI VURULAN ÜLKE FARKLI

Seçimlerin yaklaştığını kaydeden Samsun Milletvekili Kemal Zeybek, bu nedenle birlik ve beraberliğin çok önemli olduğunu ifade etti. Zeybek, “Bütün CHP’li kardeşlerime önemli görevler düşüyor, zaman ayrışma zamanı değil. Seçimlerde, herkes aktif görev almalı. Herkes sorumlu davranarak, sandıkta hileyi önlemek için çalışmalı. ABD ve batılı ülkelerin, Suriye’ye yapmış olduğu saldırı yıllar önce Irak’a yapılan saldırıları hatırlatıyor. Irak’a yapılan saldırıların gerekçesi ile Suriye’ye yapılan saldırının gerekçeleri aynı. ‘Irak’a demokrasi getireceğiz’ ve ‘Irak’ta kitle imha silahları var’ gerekçesiyle Irak’a müdahale edildi, binlerce insan hayatını kaybetti, aynı oranda insan yerinden yurdundan sürgün edildi. Bugün Suriye’de de benzer bir süreç yaşanıyor. Ortadoğu’nun zengin kaynaklarının paylaşımı için yeni bir saldırı başlattılar, sırada hangi devletler var? Merak etmemek mümkün değil” diye konuştu.

Toplantıya ayrıca, İl Başkanı Tufan Akcagöz, İlkadım İlçe Başkanı Fatih Türkel, Canik İlçe Başkanı Bülent Kutbay, yönetim kurulu üyeleri ve partililer katıldı.EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

1 Samsunspor - Denizlispor maçı canlı anlatım

Haberaks TV canlı yayınlayacak

2 Haberaks TV canlı yayınlayacak

Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

3 Samsunlular Dernek Başkanı'nın oğlu silahla yaralandı

Samsunpor'a çılgın prim...

4 Samsunpor'a çılgın prim...

Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

5 Samsun'da şafak operasyonu, çok sayıda gözaltı...

Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu

6 Samsunspor - Denizlispor maçı ilk 11'i belli oldu

Samsun'a yeni hastane

7 Samsun'a yeni hastane

Tanju Çolak moral verdi

8 Tanju Çolak moral verdi

15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

9 15 CHP milletvekili İyi Parti'ye geçiyor! İşte o isimler

Terme aşkı şair yaptı

10 Terme aşkı şair yaptı


SIRADAKİ HABER