AK Parti Ünye İlçe Teşkilatı Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Ziyaret AK Parti Ünye İlçe Başkanı Hasan Fahri Alparslan, İlçe Kadın Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Neşe Akgül Tiyaloğlu, İlçe Gençlik Kolları Başkanı ve Meclis Üyesi Abdulkadir Demir, Parti ana kademe yönetimi, kadın ve gençlik kolları yönetimi ve üyeler katıldı.

İlçe Başkanı Alparslan, “Bu Kadro Oldukça Sırtımız Yere Gelmez”

Ben her birine huzurunuzda teşekkür etmek istiyorum. Bu kadro olduğu müddetçe, ne bu memleketin, ne bu partinin, ne bu ilçenin, ne de bu ilin sırtı yere gelmez. İnşallah kazasız belasız bir 5 yıllık hizmet sürecini daha tamamlarız, Allah mahcup etmesin diyorum” dedi.

Öğrenciler İçin Yaz Tatili Başladı, Peki ya Ne Zaman Bitecek? Öğrenciler İçin Yaz Tatili Başladı, Peki ya Ne Zaman Bitecek?

Başkan Tavlı, “Hizmetlerle Dolu Bir Dönemi Daha Yaşayacağımıza İnancım Sonsuz”

Ünye’ye 2019 yılından bu yana başarı ile hizmet ettiklerini kaydeden Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı, “Nezaketinizden ve bizleri mutlu eden ziyaretinizden dolaydı hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. 2019 yılında yine bir seçim sürecini şehrimize, partimize ve teşkilatımıza yakışan bir şekilde tamamlamıştık. Akabinde ise hep birlikte aynı azim ve gayreti göstererek hizmet bayrağını yeniden bir 5 yıl daha taşımak üzere milletimizden teslim aldık. Bu bayrağı hep birlikte 2019-2024 süreci içinde nasıl alnımızın akıyla taşıyarak ve hiçbir şaibeye karışmadan hizmetleri hemşerilerimize ulaştırdıysak, aynı şekilde hep birlikte bu mantık ve anlayış içerisinde yine çok güzel bir süreci şehrimize hizmetlerle taçlandırarak 2029 yılına ulaşmış oluruz. Niyet hayırsa, akıbet hayır sözünden hareketle bizlerin niyeti hep hayır olmuştur. Allah’ın izni ile akıbetimiz de inşallah hayır olacaktır.” Diye konuştu.

Başkan Tavlı, “Dava Arkadaşlarıma Teşekkür Ediyorum”

Başarılı bir seçim süreci geçirdiklerini ve teşkilatın çok büyük emeği olduğunun altını çizen Belediye Başkanı Tavlı, “Süreçteki emeklerinden dolayı her bir dava arkadaşıma teşekkür ediyorum. İnanın özellikle hanım kardeşlerimiz evinde kahvaltısını hazırlamadan bu davanın ve teşkilatın başarıya kavuşması için mücadele etti. Hanım kardeşlerimizin yanında kıymetli dostlarımız ve teşkilatımızın her bir neferi bu süreci başarı ile yürüttüler. Hepinizden Allah razı olsun diyor, teşekkür ediyorum” dedi.

Editör: Arda KERSU