Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, ilçede tarımsal üretimi arttırmaya yönelik yeni projeleri hayata geçirmeye devam edeceklerini ifade etti.

 Toprak Analizi Projesi’yle ilçede üretim verimliliğini arttırdıklarını ve çiftçilere sertifikalı buğday tohumu ile gübre desteği verdiklerini ifade eden Başkan İbrahim Sandıkçı, “Merkezinde sürdürülebilir tarım olan projelerle, çiftçilerimizin daha fazla kaliteli ürünler elde etmelerini sağlayacağız” dedi.

Turkcell, Bayramda Salla Kazan ile İnternet Cömertliği Yapıyor! Turkcell, Bayramda Salla Kazan ile İnternet Cömertliği Yapıyor!

Yüksek Verimlilik Sağlanacak

“Çiftçilerimize destek vermeye devam edeceğiz” diyen Başkan İbrahim Sandıkçı, ilçede yüksek tarım verimliliğini sağlamak adına proje planlamaları gerçekleştirdiklerini ifade etti. Canik’te çiftçilerin yanında olduklarını belirten Başkan İbrahim Sandıkçı, “İlçemizde tarımsal üretim noktasında ciddi bir atak gerçekleştirdik. Bu atağı sürdürmekte kararlıyız. Çiftçilerimize desteği içeren ve tarımsal verimliliği arttıracak yeni projelere imza atmaya devam edeceğiz” şeklinde ifade etti.

Editör: Arda KERSU