MAHALLE SAKİNLERİNDEN BAŞKAN DR.MEHMET HİLMİ GÜLER’E TEŞEKKÜR

 Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile başlayan ve kısa süre içinde tamamlanan çalışma ile mahalle sakinlerinin yıllardır beklediği yatırım tamamlanmış oldu.

Büyükşehir Belediyesi il genelinde yaptığı altyapı yatırımları ile vatandaşlara sunduğu hizmet kalitesini her geçen gün yukarı taşıyor. 19 ilçedeki tüm mahallelerde kullanım ömrünü doldurmuş içme suyu hatlarını yenileme çalışması başlatan Büyükşehir Belediyesi, bir yandan da içme suyu hattı olmayan mahallelere yeni içme suyu hatları kazandırıyor.

GEYİKÇELİ MAHALLE SAKİNLERİNİN BEKLEDİĞİ ÇALIŞMA TAMAMLANDI

Ordu’nun Büyükşehir statüsüne kavuşması sonrası kapanan beldeler arasında yer alan Geyikçeli Mahallesine yatırımlar devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi tarafından Geyikçeli Mahallesi Yavuz Selim Sokak ile Karakadıoğlu Mevkiinde içme suyu sorunu çözüme kavuşturuldu. Bu zamana kadar herhangi bir içme suyu altyapısı bulunmayan sokakta çalışma başlatan ekipler toplam 670 metre uzunluğundaki hattı kısa sürede çekerek mahalleyi düzenli içme suyuna kavuşturdu. Yapılan bu çalışma ile bölge halkının yıllardır beklediği çalışma tamamlanmış oldu.

21 Haziran Cuma: Yıldızların Sizin İçin Ayırdığı Fırsatlar 21 Haziran Cuma: Yıldızların Sizin İçin Ayırdığı Fırsatlar

60 HANE ÇALIŞMADAN YARARLANACAK

Başkan Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatları ile geçtiğimiz günlerde başlanan içme suyu hattı çalışmaları tamamlandı. Toplam 60 hanenin kullanacağı çalışma sonrasında evlere su bağlantıları yapılmaya devam ediliyor.

VATANDAŞLARDAN BAŞKAN GÜLER’E TEŞEKKÜR

Yapılan çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler’e teşekkür ederek, “Yıllardır beklediğimiz bir çalışmayı Büyükşehir tamamladı. Kısa süre içinde başlanılan çalışma sonrası ekipler evlerimize su bağlantılarını yapıyor. Bizlerin taleplerini kısa süre içinde çözüme kavuşturduğu için Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Dr. Mehmet Hilmi Güler’e ve ekiplerine ayrı ayır teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Editör: Arda KERSU