Bu başarının eşi benzeri yok

Bu başarının eşi benzeri yok

Atakum Belediyespor Kulübü U-13, U-15 ve U-17 takımları, bulundukları liglerin ilk yarısını hiçbir rakibine yenilmeden lider olarak tamamladı. Üç kategoride toplam 118 gol kaydederken Atakum temsilcisi, kalesinde sadece 2 gol görme başarısını gösterdi

U15 HİÇ GOL YEMEDİ

Atakum Belediyespor Kulübü U-13, U-15 ve U-17 takımları, bulundukları liglerin ilk yarısını hiçbir rakibine yenilmeden lider olarak tamamladı. U-17 ve U-15 takımları ilk yarı boyunca oynadıkları sekiz maçın sekizinden de galibiyetle ayrıldı. U-13 takımı ise oynadığı 6 maçtan 4’ünü galibiyetle 2’sini beraberlikle sonlandırdı. 3 kategoride boy gösteren Atakum Belediyespor, toplam 118 gol kaydederken, kalesinde sadece 2 gol görme başarısını gösterdi. U13 takımı rakip fileleri 29 golle havalandırmayı başarırken, kalesinde sadece 1 gol gördü. Kalesinde hiç gol görmeyen Atakum Belediyespor U15 takımı, rakip keleye 48 gol kaydetme başarısı gösterdi. U17 temsilcisi ise 41 gol kaydederken, sadece 1 golü kalesinde gördü.

HEDEFLERİMİZE ULAŞTIK

Liglerin 2. devresine ara vermeden hazırlandıklarını ifade eden Atakum Belediyespor Alt yapı koordinatörü Özgür Cinel, “Seneye elit lig uygulamasına geçileceğinden grup maçlarının bu seneki önemi büyük. Hem takımlarımızın önümüzdeki yıl Elit Lig’de mücadele etmeleri için hem de play- off’lar öncesi moral motivasyonumuz açısından grup müsabakalarını en iyi şekilde tamamlamak istiyoruz. İlk yarı itibari ile hedeflerimize ulaştık. İkinci yarının sonundaki hedefimiz de aynı performansla grup maçlarını lider olarak tamamlayıp play-off’lara hazırlanmak” ifadelerini kullandı.

Nurullah KIZILDAĞ