BELEDİYELER

İlkadım'da 439 iş yeri ruhsat aldı

Samsun'da, yaklaşık 20 bin ruhsatlı iş yerinin bulunduğu İlkadım ilçesinde, faaliyette olmasına rağmen ruhsatı olmayan 439 iş yeri ruhsat aldı.

Terme Pide Evi'nin temeli atıldı

Samsun Terme Belediyesi tarafından ilçeye nefes aldırmak için planlanan Terme Park Yaşam Alanı ve Sosyal Tesisleri içinde yer alan 'Pide Evi'nin temeli törenle atıldı.

İlkadım Belediyesi Yaz Spor Okulları Kayıtları Devam Ediyor

İlkadım ilçesinde sporu çok daha geniş tabana yaymak ve her yaştan çocukların spor yapabilmesine katkı sunan İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş,' Hedefimiz çocuklarımızın sportif yeteneklerini geliştirmektir' dedi.

İlkadım'da Yetkisiz Atık Toplamaya Geçit Yok

İlkadım Belediyesi başlattığı yeni uygulamayla, ilçede bulunan çek çek diye tabir edilen kağıt toplayıcılarını 'Sıfır Atık Bilgi Sistemi'ne dahil ederek, dönüştürülebilir atıkların sağlıklı toplanması ve geri dönüşüm sitemine aktarılması süreçlerini kayıt...

Samsun B.B. Başkanı Demir sağlığıyla ilgili bilgi verdi

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, Ağustos ayı ilk meclisinde üyelere sağlığıyla ilgili bilgi verdi

İlkadım Belediyesi'nden 7 Noktada Aşure İkramı

İlkadım halkına 7 farklı noktada aşure ikram eden İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, tüm İslam aleminin Muharrem Ayı'nı tebrik etti

Terme Başkanı Ali Kılıç'ın acı günü

Samsun'un Terme ilçesi Belediye Başkanı Ali Kılıç'ın kayınvalidesi Nazmiye Akdeniz hayatını kaybetti.

Teknofest'de Yarışacak Aracın Test Sürüşünü Başkan Demirtaş Yaptı

İlkadım Belediyesi adına Teknofest'te yarışacak elektrikli aracın test sürüşünü yapan Başkan Necattin Demirtaş, 'Yüksek teknoloji Samsun'a yakışacak. Samsunlu gençlere desteğimizi sürdüreceğiz' dedi

İlkadım Başkanı Demirtaş Sahipsiz Köpek Sorunu İçin Önerileri Dinledi

Sokak hayvanlarına yardım eli uzatmakta kararlı olan ve İlkadım'da sevimli dostlarımız için ne gerekiyorsa yapacağını söyleyen İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş ortak bir çözüm üretmek için hayvansever derneklerinin öneri ve görüşlerini dinledi.

Şehit Mustafa Demir için Mevlid-i Şerif okutuldu

Türk Silahlı Kuvvetleri tarafından Irak'ın Kuzeyinde PKK terör örgütü hedeflerine yönelik düzenlenen Pençe-Kilit Harekatı bölgesinde EYP'nin patlaması sonucu şehadete eren Şehit İstihkam Uzman Onbaşı Mustafa Demir, şehadetinin üçüncü gününde Mevlid-i Şeri...

Şehit Uzman Onbaşı Mustafa Demir son yolculuğuna uğurlandı

Irak'ın kuzeyinde yürütülen Pençe-Kilit Operasyonunda EYP'nin patlaması sonucu ağır yaralanarak kaldırıldığı hastanede şehit düşen İstihkam Uzman Onbaşı Mustafa Demir, memleketi Adıyaman'da son yolculuğuna uğurlandı.

Giresun Belediyesi sünnet şöleni düzenledi

Giresun Belediyesi'nin geleneksel olarak düzenlediği sünnet şöleni yine coşku içinde gerçekleşti. Atapark'ta toplanan çocuklar aileleri ile birlikte konvoy eşliğinde şehir turu attı.

Çorum belediyesi, Filistin'in Kalkilya şehrinde kültür merkezi açtı

Çorum Belediyesi, kardeş şehir Kalkilya'da Çorum Kültür Merkezi açtı.

Yeni Yaşam Alanı Terme'ye Prestij Katacak

Samsun'un Terme İlçesi Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçeye yaptıkları Terme Park Yaşam Alanı ve Sosyal Tesislerinin ilçeye prestij katacağını söyledi

Altınordu Belediyesi'nden 40 milyon TL'lik sosyal destek paketi

Ordu'nun Altınordu Belediyesi tarafından hayata geçirilen ve toplumun tüm kesimlerini kapsayan, toplamda 40 milyon TL tutarındaki 'Tamamlayıcı Sosyal Destek Paketi'nin lansmanı yapıldı. Destek çerçevesinde Altınordu'daki 71 balıkçıya 5 bin 275 litre mazot...

İlkemli Öğrenciler Başarılarını Başkan Demirtaş'la Paylaştı

Liselere Geçiş Sınavı (LGS) dereceye alarak başarıyı omuzlayan İLKEM'li öğrenciler İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'ı makamında ziyaret ederek sevinçlerini paylaştılar.

Terme Başkanı Kılıç'tan 4 Mahalleye Su Müjdesi

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç,  Bazlamaç, Evci ve Kocaman mahallelerinde yağmur sonralarında bulanıklık nedeniyle yaşanan kesinti sorununu çözmek için SASKİ tarafından yürütülen çalışmaların tamamlandığını müjdeleyerek, Sakarlı'daki çalışmaların devam ...

İlkadım Başkanı Demirtaş Derebahçe Semt Pazarında

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, ilçede hayat bulan yeni pazar yerlerini ziyaret etti. Derebahçe pazarı esnafıyla tek tek sohbet eden Başkan Demirtaş meyve ile sebzelerin nereden geldiği ve fiyatları hakkında bilgi aldı.

İlkadım'da projeler hayata geçiyor

Samsun İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, belediye olarak birçok projeyi hayata geçirmeye başladıklarını söyledi.

İlkadım Belediyesi'nden örnek uygulama

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, doğayı korumanın geleceğe yapılan en önemli yatırımların başında geldiğini belirterek, 'Sürdürülebilir, doğa ile uyumlu, daha temiz yaşama destek olmak adına çevrenin korunması konusu önceliğimiz olmaya devam ed...

İlkadım Başkanı Demirtaş: 'Muhtarlarımızın yanındayız'

İlkadım Çay Mahallesi'nde yeni muhtarlık hizmet binası açılışı düzenlendi. Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, muhtarların yürüttüğü görevin önemine değinerek her zaman yanlarında olacaklarını söyledi.

Altınordu Belediyesi'nde çalışanların maaşlarına yüzde 47 zam yapıldı

Ordu'nun Altınordu Belediyesi tarafından çalışanların ücretlerine yapılan yüzde 47'lik zam ile en düşük işçi maaşı 8 bin TL'ye ulaştı.

İlkadım Belediyesi çalışanlarına eğitim semineri

Belediye Başkanları Birliği ve İlkadım Belediyesi iş birliğinde, belediye personeline hizmet içi eğitim semineri verildi.

Elektrikli otobüsler Samsun'da

Türkiye'de ilk olan ultra hızlı şarj özelliğine sahip lityum pilli elektrikli otobüsler Samsun caddelerinde boy gösterdi. Hem ekonomik hem de çevre dostu olan elektrikli otobüsler, test sürüşleri tamamlandığında vatandaşlara ulaşım hizmeti verecek.

Samsun'da İlkem'in  Başarısı Bir Kez Daha Tescilledi

İlkadım Eğitim Merkezi (İLKEM) Liselere Geçis Sınavı'nda (LGS) ve Yükseköğretim Kurumları Sınavı'nda (YKS) dereceye giren öğrencileriyle başarısını bir kez daha tescilledi

İlkadım'da İlk Kurayı Başkan Demirtaş Çekti

İlkadım Belediyesi tarafından 3 mahallede hayata geçirilen semt Pazar alanındaki tezgah yerleri için kura çekimi gerçekleştirildi. İlk kura çekimini yapan Başkan Demirtaş,  'Çok güzel bir alan oluşturduk. Bölgeye hayırlı olsun' dedi.

Çorum Belediyesi'nden şehir içi trafiğini rahatlatacak çalışma

Çorum Belediyesi, şehir içi trafiğini rahatlatmaya yönelik önemli çalışmaları hayata geçirmeye devam ediyor.