İstanbul'da 200 Metre Yükseklikte Cam Terası

Emaar SkyView'a ulaşmak oldukça kolay. İlk olarak Emaar Square Mall içinden -2. katında bulunan SkyView giriş alanından bilet alarak sadece 58 saniyede asansörle yukarı çıkabilirsiniz. 47. ve 48. katlarda yer alan kapalı ve açık alanlar, İstanbul'un güzelliklerini yaşamak için mükemmel bir mekan sunar.

İstanbul'un Anadolu yakasında bulunan bir AVM'nin en üst katında, 200 metre yükseklikte cam teras açıldı. Teras, 360 derecelik İstanbul manzarası ile ziyaretçilerine görsel bir şölen sunuyor.

Türk Telekom yerli firmalarla dünyanın en büyük mobil teknoloji fuarına çıkarma yapıyor Türk Telekom yerli firmalarla dünyanın en büyük mobil teknoloji fuarına çıkarma yapıyor

Cam zeminde yürüyen ziyaretçiler, havada yürüyormuş hissi yaşıyor. İstanbul'un köprüleri, Çamlıca Kulesi, Tarihi Yarımada ve Adalar manzarasını 360 derecelik kesintisiz bir açıyla izleyebiliyorlar.

Cam teras, özellikle akşam saatlerinde şehrin ışıklarıyla birleşen manzarasıyla ziyaretçilerini büyülüyor. Teras, yerli ve yabancı turistlerin de ilgisini çekiyor.

Avrupa'nın En Uzun Cam Balkonlarından Biri

3 metre derinliği, 27 metre uzunluğu ve 200 metre yüksekliği ile Avrupa'nın en uzun cam balkonlarından biri olan teras, 85 ton ağırlığında. Teras, 5 kat güvenlik sistemi ile donatılmış durumda.

Terasın girişinde, ziyaretçilere güvenlik önlemleri hakkında bilgi veriliyor. Ziyaretçiler, terasın içine girmeden önce, ayaklarına özel ayakkabılar giymek zorunda.

Teras, haftanın her günü 10.00-22.00 saatleri arasında ziyaret edilebiliyor. Giriş ücreti bilinmiyor

Editör: Vadi Sağdıç