Kayıp olarak aranan ticari taksi şoförü, ormanlık alanda silahla vurulmuş halde ölü bulundu Kayıp olarak aranan ticari taksi şoförü, ormanlık alanda silahla vurulmuş halde ölü bulundu

Kurum, "Tercihini hangi partiden yaparsa yapsın sandığa giden her vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. İstanbul'un muradı çalışmaya devam edecek. İstanbullu hemşerilerimiz için Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı.

"Kıymetli il başkanım değerli yol arkadaşlarım değerli İstanbullular, bugün 31 Mart'ta ülkemiz, İstanbulumuz ve milletimiz için çok önemli bir seçim süreci yaşadık. Seçimlerimiz, milletimizi ülkemize İstanbullu kardeşlerimize hayırlı olsun. Tercihini hangi partiden yaparsa yapsın sandığa giden her vatandaşımıza çok teşekkür ediyorum. Bize inanan bizimle beraber yol yürüyen dava arkadaşlığı yaptığımız tüm dava arkadaşlarıma şükranlarımı sunuyorum. Bizi bağrına basan tüm İstanbullu hemşehrilerimize çok teşekkür ediyorum."

GECE GÜNDÜZ ÇALIŞMAYA DEVAM EDECEĞİZ

İstanbullu hemşerilerimiz için Cumhurbaşkanımızın liderliğinde gece gündüz çalışmaya devam edeceğiz. Milletimizin veridi mesajları değerlendireceğiz. Bu yolda 22 yıldır olduğu gibi vatandaşımızla el ele verip ülkemizi Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ün hayal ettiği muasır medeniyet seviyesine çıkaracağız. Cumhurbaşkanımıza bana bu görevi tevdih ettiği için teşekkür ediyorum. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli'ye teşekkür ediyorum. Cumhur İttifakı paydaşlarına teşekkür ediyorum. En büyük teşekkürü de İstanbullulara teşekkür ediyorum.

"YARINDAN İTİBAREN SAHADA OLACAĞIZ"

Üstümüze düşen vazifeleri eksiksiz şekilde yerine getirmeye çalışacağız. Biz bu günü milat olarak kabul edip sahada olacağız. Yarından itibaren sahada olacağız. Seçilen belediye başkanlarımı teşekkür ediyor ve sizleri bir kez daha selamlıyorum.
 

Editör: Nilda Erol